Quote (peterqwer @ Jan 2 2013 12:52pm)
ez nem fári barátnöje?
nekem is ez volt az elso gondolatom, csak ez a kép elonyosebb mint amit fahrii postolt

Quote (TassassinHc @ Jan 1 2013 11:18pm)
azok a formátlan lábak...

csak elkergetném őket futni / korizni, vagy valami...
btw, nem mintha e miatt most kirugdosnám ezt a párost az ágyamból.
ezek a nagykepu szovegeid a csajokrol

kb felsirok a nevetestol, tipikusan azaz ember akit egy normalis no le sem kopne,
de azert egy netes forumon fikazod a kepeket
This post was edited by Fej on Jan 2 2013 09:17am