d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Képek Szép Nőkről > Szabályok Az Első Hozzászólásban
Prev1145214531454145514561856Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,749
Joined: Sep 9 2009
Gold: Locked
Jan 2 2013 05:52am
Quote (RRC @ 2 Jan 2013 00:28)


ez nem fári barátnöje?

This post was edited by peterqwer on Jan 2 2013 05:52am
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jan 2 2013 09:14am
Quote (peterqwer @ Jan 2 2013 12:52pm)
ez nem fári barátnöje?


nekem is ez volt az elso gondolatom, csak ez a kép elonyosebb mint amit fahrii postolt :D

Quote (TassassinHc @ Jan 1 2013 11:18pm)
azok a formátlan lábak... :D

csak elkergetném őket futni / korizni, vagy valami...
btw, nem mintha e miatt most kirugdosnám ezt a párost az ágyamból.


ezek a nagykepu szovegeid a csajokrol :D kb felsirok a nevetestol, tipikusan azaz ember akit egy normalis no le sem kopne,
de azert egy netes forumon fikazod a kepeket :thumbsup:

This post was edited by Fej on Jan 2 2013 09:17am
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jan 2 2013 10:18am
Quote (Fej @ Jan 2 2013 04:14pm)
nekem is ez volt az elso gondolatom, csak ez a kép elonyosebb mint amit fahrii postolt :D




mirol maradtam le
mikor postolt kepet a bnojerol
de leginkabb link pls
Member
Posts: 3,749
Joined: Sep 9 2009
Gold: Locked
Jan 2 2013 10:51am
Quote (Taszilo.^ @ 2 Jan 2013 17:18)
mirol maradtam le
mikor postolt kepet a bnojerol
de leginkabb link pls


asszem a "megnyalnád-e egy csaj segglyukát" topicba de nem biztos
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jan 2 2013 11:02am




Quote (TassassinHc @ 1 Jan 2013 23:18)
azok a formátlan lábak... :D

csak elkergetném őket futni / korizni, vagy valami...
btw, nem mintha e miatt most kirugdosnám ezt a párost az ágyamból.


Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Jan 2 2013 03:35pm
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 2 2013 03:49pm
Quote (TassassinHc @ Jan 1 2013 11:18pm)
azok a formátlan lábak... :D

csak elkergetném őket futni / korizni, vagy valami...
btw, nem mintha e miatt most kirugdosnám ezt a párost az ágyamból.


ezért kijárna neked egy tasli
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 2 2013 04:21pm
Quote (farki @ Jan 2 2013 10:35pm)
http://2.imgland.net/EnVRjT.jpg


;_;
Quote (beni @ Jan 2 2013 10:49pm)
ezért kijárna neked egy tasli


egy tassli? :DDXCDYXCVCXYXCYVDFVÍXDCCASDCZ|X
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jan 2 2013 08:39pm
Quote (jarabekg @ 3 Jan 2013 00:21)
;_;

egy tassli? :DDXCDYXCVCXYXCYVDFVÍXDCCASDCZ|X


XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 3 2013 01:21pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1145214531454145514561856Next
Add Reply New Topic New Poll