d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1145114521453145414555001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jan 31 2013 07:03am
Quote (ecneB @ Jan 31 2013 02:01pm)
vist egy lapon emliteni ezekkel az emberekkel..


pont ezt magyarazom, hogy ha nincsenek nyomorekok akkor a normalisabbnak ugrotok neki
cneeb pls
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jan 31 2013 07:03am
Quote (TassassinHc @ 31 Jan 2013 13:59)
azért jobb balfasznak lenni, mint olyan nagypofájú köcsögnek, mint egyesek ^^




azokon én is :)


:) :)
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 31 2013 07:04am
Quote (Vismajor @ 31 Jan 2013 14:03)
Jaja, sírok is miatta eleget :(


nincs fg-d, hogyan fogsz így védelmi pénzt fizetni? :blink:
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 31 2013 07:04am
Quote (TassassinHc @ Jan 31 2013 12:59pm)
azért jobb balfasznak lenni, mint olyan nagypofájú köcsögnek, mint egyesek ^^




azokon én is :)


nyilván egyszerűbb mást nagypofájú köcsögnek hívni, mint elgondolkozni azon, hogy ha 50 embernek baja van velem, akkor lehet, hogy nem az az 50 ember a balfasz
de a magadfajta idióta barmoknak lehet ám gondolkodásról beszélni
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 31 2013 07:04am
Quote (TassassinHc @ Jan 31 2013 02:04pm)
nincs fg-d, hogyan fogsz így védelmi pénzt fizetni?  :blink:


Meg vannak az eszközeim
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 31 2013 07:06am
Quote (xGurke @ Jan 31 2013 02:04pm)
nyilván egyszerűbb mást nagypofájú köcsögnek hívni, mint elgondolkozni azon, hogy ha 50 embernek baja van velem, akkor lehet, hogy nem az az 50 ember a balfasz
de a magadfajta idióta barmoknak lehet ám gondolkodásról beszélni


krisna megmutatta neki a helyes utat, vele biztos nem lehet baj :blink:
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 31 2013 07:07am
Quote (xGurke @ 31 Jan 2013 14:04)
nyilván egyszerűbb mást nagypofájú köcsögnek hívni, mint elgondolkozni azon, hogy ha 50 embernek baja van velem, akkor lehet, hogy nem az az 50 ember a balfasz
de a magadfajta idióta barmoknak lehet ám gondolkodásról beszélni


azt mondtam, hogy egyesek.
nem azt, hogy mindenki.

itt kb 3-5 ember van, aki nagypofájú köcsög. kb a másik 45 teljesen normális és ha ez az öt nem lenne, akkor _sokkal_ normálisabban is viselkednének.
te vagy az egyik nagypofájú.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 31 2013 07:11am
Quote (TassassinHc @ Jan 31 2013 02:07pm)
azt mondtam, hogy egyesek.
nem azt, hogy mindenki.

itt kb 3-5 ember van, aki nagypofájú köcsög. kb a másik 45 teljesen normális és ha ez az öt nem lenne, akkor _sokkal_ normálisabban is viselkednének.
te vagy az egyik nagypofájú.


Te tényleg nem veszed észre, hogy mindenkinek a töke tele van veled, és tényleg senki sem kedvel itt. Csak vannak olyanok akik inkább nem szólnak érte, mert látják hogy nincs semmi értelme mert úgysem fogod fel.
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 31 2013 07:12am
Quote (jarabekg @ 31 Jan 2013 14:11)
Te tényleg nem veszed észre, hogy mindenkinek a töke tele van veled, és tényleg senki sem kedvel itt. Csak vannak olyanok akik inkább nem szólnak érte, mert látják hogy nincs semmi értelme mert úgysem fogod fel.


tehát akkor te lényegesen butább vagy, mint az itteni többség.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 31 2013 07:14am
Quote (TassassinHc @ Jan 31 2013 02:12pm)
tehát akkor te lényegesen butább vagy, mint az itteni többség.


ez aztán a repost

e: akkor te tényleg azt hiszed, hogy csak az "5 nagypofájú köcsögnek" van veled gondja, a többiek meg tök jót mulatnak a vicces postjaidon?

erős hited van apám, nem csoda hogy befogadott az aquaman a keblei közé

This post was edited by jarabekg on Jan 31 2013 07:16am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1145114521453145414555001Next
Closed New Topic New Poll