Quote (xGurke @ 31 Jan 2013 14:04)
nyilván egyszerűbb mást nagypofájú köcsögnek hívni, mint elgondolkozni azon, hogy ha 50 embernek baja van velem, akkor lehet, hogy nem az az 50 ember a balfasz
de a magadfajta idióta barmoknak lehet ám gondolkodásról beszélni
azt mondtam, hogy egyesek.
nem azt, hogy mindenki.
itt kb 3-5 ember van, aki nagypofájú köcsög. kb a másik 45 teljesen normális és ha ez az öt nem lenne, akkor _sokkal_ normálisabban is viselkednének.
te vagy az egyik nagypofájú.