d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1145114521453145414552724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 12 2012 07:16am
Quote (Cpt_Ghost @ 12 Oct 2012 14:26)
http://imageshack.us/a/img225/4909/90009493.png
X
D


taszilo is hasonlót tudott produkálni
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 12 2012 07:19am
bantjatok egymast
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 12 2012 07:20am
tfw ma első meccsemen 4gatelni akart a srác, bevédem magam, jött volna, de látta a bunkert, hazament inkább, menni akartam counterelni majd jött egy rakás dt-vel elbasztam és kikaptam
második játékban meg minden előzetes nélkül dc
nem akarja valaki, hogy ma starcraftozzak
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 12 2012 07:21am
Quote (Cpt_Ghost @ 12 Oct 2012 15:20)
tfw ma első meccsemen 4gatelni akart a srác, bevédem magam, jött volna, de látta a bunkert, hazament inkább, menni akartam counterelni majd jött egy rakás dt-vel elbasztam és kikaptam
második játékban meg minden előzetes nélkül dc
nem akarja valaki, hogy ma starcraftozzak


that feel
day after day
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 12 2012 07:39am
Quote (SummertimeClothes @ 12 Oct 2012 15:09)


evente ketszer streamel DE AZERT AKKOR ZVZT PORGET RANDOMMAL :DDDDDDDDD
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 12 2012 07:42am
Quote (SummertimeClothes @ 12 Oct 2012 15:39)
evente ketszer streamel DE AZERT AKKOR ZVZT PORGET RANDOMMAL :DDDDDDDDD
http://1.imgland.net/l1n_VP.jpg


ezen az engagementen nevettem, azt se lehet tudni, hogy mi a fasz van, hanyja egymasra a ket zerg a taknyat aztan akie jobban ragad az nyert.
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Oct 12 2012 08:01am
http://www.gamereplays.org/starcraft2/replays.php?game=33&show=details&id=271451

DDD

btw milyen érzés, hogy az utolsó 6 meccsedből csak azok winek amik diamond ellen vannak ? XD

This post was edited by NerfHydraDPS on Oct 12 2012 08:02am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 12 2012 08:03am
Quote (NerfHydraDPS @ 12 Oct 2012 16:01)
http://www.gamereplays.org/starcraft2/replays.php?game=33&show=details&id=271451

DDD

btw milyen érzés, hogy az utolsó 6 meccsedből csak azok winek amik diamond ellen vannak ? XD


nem, nem igazán : DD
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Oct 12 2012 08:05am
Quote (NerfHydraDPS @ 12 Oct 2012 15:01)
http://www.gamereplays.org/starcraft2/replays.php?game=33&show=details&id=271451

DDD

btw milyen érzés, hogy az utolsó 6 meccsedből csak azok winek amik diamond ellen vannak ? XD


Randy- diamond
Pleasyeasygg- diamond
lesang- diamond

ki is merült a lista (:
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 12 2012 08:06am
Quote (NerfHydraDPS @ 12 Oct 2012 16:05)
Randy- diamond
Pleasyeasygg- diamond
lesang- diamond

ki is merült a lista (:


milyen érzés nyomoréknak lenni?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1145114521453145414552724Next
Add Reply New Topic New Poll