Quote (Cpt_Ghost @ 12 Oct 2012 15:20)
tfw ma első meccsemen 4gatelni akart a srác, bevédem magam, jött volna, de látta a bunkert, hazament inkább, menni akartam counterelni majd jött egy rakás dt-vel elbasztam és kikaptam
második játékban meg minden előzetes nélkül dc
nem akarja valaki, hogy ma starcraftozzak
that feel
day after day