d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1145014511452145314545001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 31 2013 06:52am
Quote (lacketto @ 31 Jan 2013 13:45)
nem butthurt csak a fasza tele van azzal hogy tass mindenhez hozzászól és egy kicsit sem érdekfeszítő/vicces egyik postja sem
kb mint jozef, full kretén

és igaza is van, szerintem is elmehetne az anyjába.


még ha tass maga nem is vicces, azért azokon mindig jókat derülök, ahogy oltogatják az emberek.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 31 2013 06:53am
tfw megbuksz
tfw büszke vagy arra, amit elértél
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 31 2013 06:53am
amúgy komolyan nem értem, hogy miért kell mindig egy kretén fasznak lennie a subon. egyszer nem volt olyan időszak, hogy csak az "értelmes" emberek jártak volna fel
tényleg mindig volt egy eszilard, jozef, volt valami gyerek aki 14 éves volt és mindig afk cigi-t nyomta, most tass
de az a legjobb, hogy nem is mindig newfagek voltak, hanem amikor egy ideig nincs hunsub balfasza, akkor valamelyik "régebbi" tag veszi fel önként a címet
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jan 31 2013 06:53am
Quote (TassassinHc @ Jan 31 2013 01:44pm)
azért ti sem gondolhatjátok, hogy komoly volt a kérdés.
azt lehet rá mondani, hogy nem vicces, de kérlek, szorítsátok már össze a farpofátokat :D


vagy esetleg te pihentethetnéd néha kicsit a billentyuzetet
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 31 2013 06:58am
Quote (Inakwo @ 31 Jan 2013 14:29)
amugy lehet nem kap puncit


tfw csajom utasit, hogy gondolkodjak miket ennek a kozeljovoben, o elkeszit mindent a hetvegen.
Quote (jarabekg @ 31 Jan 2013 14:21)
: DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdd

rohadtul butthurt vagy mostanaban, de kurvavicces


ha te mondod
Quote (TassassinHc @ 31 Jan 2013 14:38)
de jópofa gyerek vagy te :DDDDDDDDD


/e:
ilyen megnyilvánulások után gondolja az ember, hogy sportot kell csinálni abból, hogy felbosszantsunk másokat :D


szerinted engem erdekel? skipelem a postjaid, ha max beleugrom egybe enyhe szanalmat erzek, amiert itt probalod kielni vicces mivoltodat.
Quote (lacketto @ 31 Jan 2013 14:45)
nem butthurt csak a fasza tele van azzal hogy tass mindenhez hozzászól és egy kicsit sem érdekfeszítő/vicces egyik postja sem
kb mint jozef, full kretén

és igaza is van, szerintem is elmehetne az anyjába.


ennyire nem dramai a helyzet :D sfuval haladsz?
Quote (xGurke @ 31 Jan 2013 14:53)
amúgy komolyan nem értem, hogy miért kell mindig egy kretén fasznak lennie a subon. egyszer nem volt olyan időszak, hogy csak az "értelmes" emberek jártak volna fel
tényleg mindig volt egy eszilard, jozef, volt valami gyerek aki 14 éves volt és mindig afk cigi-t nyomta, most tass
de az a legjobb, hogy nem is mindig newfagek voltak, hanem amikor egy ideig nincs hunsub balfasza, akkor valamelyik "régebbi" tag veszi fel önként a címet


szanalmas kis eletuk van, ne sajnald az egyetlen oromforrasukat, inkabb keresd te is az identitasodat.
Quote (Fej @ 31 Jan 2013 14:53)
vagy esetleg te pihentethetnéd néha kicsit a billentyuzetet


tul egyszeru megoldas lenne
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 31 2013 06:59am
Quote (xGurke @ 31 Jan 2013 13:53)
amúgy komolyan nem értem, hogy miért kell mindig egy kretén fasznak lennie a subon. egyszer nem volt olyan időszak, hogy csak az "értelmes" emberek jártak volna fel
tényleg mindig volt egy eszilard, jozef, volt valami gyerek aki 14 éves volt és mindig afk cigi-t nyomta, most tass
de az a legjobb, hogy nem is mindig newfagek voltak, hanem amikor egy ideig nincs hunsub balfasza, akkor valamelyik "régebbi" tag veszi fel önként a címet


azért jobb balfasznak lenni, mint olyan nagypofájú köcsögnek, mint egyesek ^^


Quote (Cpt_Ghost @ 31 Jan 2013 13:52)
még ha tass maga nem is vicces, azért azokon mindig jókat derülök, ahogy oltogatják az emberek.


azokon én is :)
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jan 31 2013 07:00am
Quote (xGurke @ Jan 31 2013 01:53pm)
amúgy komolyan nem értem, hogy miért kell mindig egy kretén fasznak lennie a subon. egyszer nem volt olyan időszak, hogy csak az "értelmes" emberek jártak volna fel
tényleg mindig volt egy eszilard, jozef, volt valami gyerek aki 14 éves volt és mindig afk cigi-t nyomta, most tass
de az a legjobb, hogy nem is mindig newfagek voltak, hanem amikor egy ideig nincs hunsub balfasza, akkor valamelyik "régebbi" tag veszi fel önként a címet


ha nem lenne tass akkor mas lenne a celpont
ez egy ilyen kozosseg
ha mar egy hetig nincs se tass se senee se senki mas akkor vis-t szapuljatok
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 31 2013 07:01am
Quote (Flutter @ 31 Jan 2013 15:00)
ha nem lenne tass akkor mas lenne a celpont
ez egy ilyen kozosseg
ha mar egy hetig nincs se tass se senee se senki mas akkor vis-t szapuljatok


vist egy lapon emliteni ezekkel az emberekkel..

Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 31 2013 07:02am
Quote (ecneB @ 31 Jan 2013 14:01)
vist egy lapon emliteni ezekkel az emberekkel..


do you even szövegértés?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 31 2013 07:03am
Quote (Flutter @ Jan 31 2013 02:00pm)
ha nem lenne tass akkor mas lenne a celpont
ez egy ilyen kozosseg
ha mar egy hetig nincs se tass se senee se senki mas akkor vis-t szapuljatok


Jaja, sírok is miatta eleget :(
Go Back To Magyar Topic List
Prev1145014511452145314545001Next
Closed New Topic New Poll