d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1144914501451145214535001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 31 2013 06:10am
Quote (hedgehogsword @ 31 Jan 2013 13:09)
rajta volt az önéletrajzom is, a gyakorlati dokumentumaim, szóval nem volt nehéz dolga
már vissza is kaptam, happy vagyok :>


rendes tőle.
de nem küldted el az anyjába, hogy beleolvasott? :D


btw, valamit elfogadott cserébe?
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 31 2013 06:20am
Quote (TassassinHc @ 31 Jan 2013 14:10)
rendes tőle.
de nem küldted el az anyjába, hogy beleolvasott? :D


btw, valamit elfogadott cserébe?


te gondolkodsz is, vagy csak write-only tolod?
megis hogy a retkes vereresbe tudta volna meg az elerhetoseget? ranez a pendrivera es megkerdi buddhat?
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 31 2013 06:21am
Quote (ecneB @ Jan 31 2013 01:20pm)
te gondolkodsz is, vagy csak write-only tolod?
megis hogy a retkes vereresbe tudta volna meg az elerhetoseget? ranez a pendrivera es megkerdi buddhat?


: DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdd

rohadtul butthurt vagy mostanaban, de kurvavicces

This post was edited by jarabekg on Jan 31 2013 06:22am
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 31 2013 06:29am
Quote (jarabekg @ 31 Jan 2013 13:21)
: DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdd

rohadtul butthurt vagy mostanaban, de kurvavicces


csak aki megérdemli :D

amugy lehet nem kap puncit
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 31 2013 06:38am
Quote (ecneB @ 31 Jan 2013 13:20)
te gondolkodsz is, vagy csak write-only tolod?
megis hogy a retkes vereresbe tudta volna meg az elerhetoseget? ranez a pendrivera es megkerdi buddhat?


de jópofa gyerek vagy te :DDDDDDDDD


/e:
ilyen megnyilvánulások után gondolja az ember, hogy sportot kell csinálni abból, hogy felbosszantsunk másokat :D

This post was edited by TassassinHc on Jan 31 2013 06:42am
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jan 31 2013 06:39am
Quote (TassassinHc @ 31 Jan 2013 12:38)
de jópofa gyerek vagy te :DDDDDDDDD


:DDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 31 2013 06:41am
Quote (TassassinHc @ Jan 31 2013 12:38pm)
de jópofa gyerek vagy te :DDDDDDDDD


te meg humorosnak gondolod magad :(
meg azt hiszed, hogy van a subon 1 ember is, akit érdekelne ha elhúznál az anyád picsájába
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jan 31 2013 06:42am
Quote (TassassinHc @ Jan 31 2013 01:38pm)
de jópofa gyerek vagy te :DDDDDDDDD


hat de igaza van, amugy is talalkozik napkozben az ember eppen eleg hulyevel, es akkor elolvas egy ilyen kerdest es kisul az agya
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 31 2013 06:44am
Quote (Fej @ 31 Jan 2013 13:42)
hat de igaza van, amugy is talalkozik napkozben az ember eppen eleg hulyevel, es akkor elolvas egy ilyen kerdest es kisul az agya


azért ti sem gondolhatjátok, hogy komoly volt a kérdés.
azt lehet rá mondani, hogy nem vicces, de kérlek, szorítsátok már össze a farpofátokat :D
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jan 31 2013 06:45am
Quote (jarabekg @ Jan 31 2013 01:21pm)
: DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdd

rohadtul butthurt vagy mostanaban, de kurvavicces


nem butthurt csak a fasza tele van azzal hogy tass mindenhez hozzászól és egy kicsit sem érdekfeszítő/vicces egyik postja sem
kb mint jozef, full kretén

és igaza is van, szerintem is elmehetne az anyjába.

This post was edited by lacketto on Jan 31 2013 06:45am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1144914501451145214535001Next
Closed New Topic New Poll