Quote (TouchCow @ 28 Dec 2012 12:47)
http://www.szeretlekmagyarorszag.hu/wp-content/uploads/2012/03/JPG_1237.jpg
http://www.szeretlekmagyarorszag.hu/wp-content/uploads/2012/03/JPG_1236.jpg
http://www.szeretlekmagyarorszag.hu/wp-content/uploads/2012/03/JPG_1235.jpg
ilyen fapofájú fapinát...
akkor se kéne ha pénzt adna érte (1nél többször)