d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mekprogramozzuk Topic
Prev1144145146147148249Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Mar 24 2016 08:26am
Quote (Ghostmasterq @ Mar 24 2016 12:17pm)
?
és ha más alapon csinálnám meg?
hülyeség lenne akár belekezdeni is, mert nehéz, vagy meg lehet csinálni?


Attol fugg mennyi idod van ra es mikorra akarod megcsinalni
Flash felejtos
Amugy nem hangzik agysebeszetnek, de alapok nelkul el lehet vele baszakodni eleg sokat valszeg

Tegyuk hozza hogy en az ilyen netes flashes javas varazslasokhoz nem ertek, az is lehet hogy 2 ora munka az egesz (?)

Azt tudom, hogy cpp + qt komboban nem lenne nehez, mert vannak elore megirt ilyen kepmegjelenito meg zoomolo cuccok, a pontokat kiolvasod egy txt-bol, megjelenited oket, stb, szerintem egy hetveges feladat, ha mar hasznaltad ezeket, ha nem akkor 1-2 het

This post was edited by llllllllllll on Mar 24 2016 08:32am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Mar 24 2016 09:27am
Quote (kuzdithom @ 24 Mar 2016 11:07)
igazából az az egyetlen lehetőséged :P

asp.net mvc, nem egy rocket science, de ha nem láttál még sose, akkor azért sokat kell olvasni


Jaja elleszek, esetleg ha nagyon szorul a hurok kérhetnék egy kis segítséget majd?
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Mar 25 2016 12:59am
Quote (Ghostmasterq @ Mar 24 2016 12:17pm)
?
és ha más alapon csinálnám meg?
hülyeség lenne akár belekezdeni is, mert nehéz, vagy meg lehet csinálni?


ha böngészőbe akarod, akkor javascript. valszeg találsz sok félkész megoldást, de azért nem 2 perc egy ilyen. a zoomolással fog sok időd elmenni, ha ügyesen akarod megcsinálni és nem találsz rá készet
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Apr 6 2016 05:03am
Valamelyikőtöknek ha van 5-10 perce dobja ezt a programot össze nekem pls. Fizetek erte 500 fg-t vagy barmi 😃
A felét kb en is meg tudnam csinálni szoval imo tenyleg csak gepelesi gyakorlat barmelyikotoknek

Szoval egy macro kene igazabol, lehet AHK vagy rendes program is, miután elinditom fut a háttérben és megadott hotkeyre elindul/ugyan arra abbahaggya
A megadott keyeket az épp aktuális ablakba kell küldeni, szoval ezzel nem kell baszakodni

A macronak meg kene tudnom mondani (akar txt akar egy egyszerű ui is jó) hogy melyik gombokat küldje (ezek 123456789öüó közül lennének, max az összes)
Es mindegyik küldött gomb mellé kéne tudnom rakni egy "casttime" értéket, mondjuk ha az 1-esre berakok 2000 milisecet akkor a "2-est" csak 2 secre rá küldené.
Itt jön egy kis csavar, kéne egy % global value, ami szorzódik az összes, egyenként megadott "casttime"-vel, [x * (1 - global value)] módon, szoval 2000 casttime és 90%-os value esetén 200 tényleges castspeed hat a küldés késleltetésére.

Ennyi a fontos rész, a bónusz az lenne, hogy:
Ugyan olyan rendszerrel mint a "casttime" csinálni egy "cooldown" változót minden gomb mellé és ehhez is egy global valuet, és ez alapján a programnak ki kéne számolni, hogy miután körbement egyszer a megadott gombokon a kovetkezo es a tovabbi korokben melyik gombot a legoptimalisabb kuldeni (szoval nem nyomja meg amelyik epp cooldownon van, hanem atugorja etc)

A konfiguralas jo nekem jegyzettomb alapuan is vagy egy egyszeru gui is jo

Koszonoom :3 ha barmi egyeb info kell pm/post
Van ahk, autoit, .net, visual, etc szoval kb barmibe jo

This post was edited by cowding on Apr 6 2016 05:09am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Apr 6 2016 05:11am
Quote (cowding @ Apr 6 2016 12:03pm)
Valamelyikőtöknek ha van 5-10 perce dobja ezt a programot össze nekem pls. Fizetek erte 500 ft-t vagy barmi 😃
A felét kb en is meg tudnam csinálni szoval imo tenyleg csak gepelesi gyakorlat barmelyikotoknek

Szoval egy macro kene igazabol, lehet AHK vagy rendes program is, miután elinditom fut a háttérben és megadott hotkeyre elindul/ugyan arra abbahaggya
A megadott keyeket az épp aktuális ablakba kell küldeni, szoval ezzel nem kell baszakodni

A macronak meg kene tudnom mondani (akar txt akar egy egyszerű ui is jó) hogy melyik gombokat küldje (ezek 123456789öüó közül lennének, max az összes)
Es mindegyik küldött gomb mellé kéne tudnom rakni egy "casttime" értéket, mondjuk ha az 1-esre berakok 2000 milisecet akkor a "2-est" csak 2 secre rá küldené.
Itt jön egy kis csavar, kéne egy % global value, ami szorzódik az összes, egyenként megadott "casttime"-vel, [x * (1 - global value)] módon, szoval 2000 casttime és 90%-os value esetén 200 tényleges castspeed hat a küldés késleltetésére.

Ennyi a fontos rész, a bónusz az lenne, hogy:
Ugyan olyan rendszerrel mint a "casttime" csinálni egy "cooldown" változót minden gomb mellé és ehhez is egy global valuet, és ez alapján a programnak ki kéne számolni, hogy miután körbement egyszer a megadott gombokon a kovetkezo es a tovabbi korokben melyik gombot a legoptimalisabb kuldeni (szoval nem nyomja meg amelyik epp cooldownon van, hanem atugorja etc)

A konfiguralas jo nekem jegyzettomb alapuan is vagy egy egyszeru gui is jo

Koszonoom :3 ha barmi egyeb info kell pm/post
Van ahk, autoit, .net, visual, etc szoval kb barmibe jo


csalo)
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Apr 6 2016 05:14am
Quote (Karan2_Returned @ Apr 6 2016 01:11pm)
csalo)



Nem szamit csalasnak a jatekban amihez kell
Inkabb ird meg nekem))
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Apr 6 2016 06:00am
Quote (cowding @ 6 Apr 2016 13:03)
Valamelyikőtöknek ha van 5-10 perce dobja ezt a programot össze nekem pls. Fizetek erte 500 fg-t vagy barmi 😃
A felét kb en is meg tudnam csinálni szoval imo tenyleg csak gepelesi gyakorlat barmelyikotoknek

Szoval egy macro kene igazabol, lehet AHK vagy rendes program is, miután elinditom fut a háttérben és megadott hotkeyre elindul/ugyan arra abbahaggya
A megadott keyeket az épp aktuális ablakba kell küldeni, szoval ezzel nem kell baszakodni

A macronak meg kene tudnom mondani (akar txt akar egy egyszerű ui is jó) hogy melyik gombokat küldje (ezek 123456789öüó közül lennének, max az összes)
Es mindegyik küldött gomb mellé kéne tudnom rakni egy "casttime" értéket, mondjuk ha az 1-esre berakok 2000 milisecet akkor a "2-est" csak 2 secre rá küldené.
Itt jön egy kis csavar, kéne egy % global value, ami szorzódik az összes, egyenként megadott "casttime"-vel, [x * (1 - global value)] módon, szoval 2000 casttime és 90%-os value esetén 200 tényleges castspeed hat a küldés késleltetésére.

Ennyi a fontos rész, a bónusz az lenne, hogy:
Ugyan olyan rendszerrel mint a "casttime" csinálni egy "cooldown" változót minden gomb mellé és ehhez is egy global valuet, és ez alapján a programnak ki kéne számolni, hogy miután körbement egyszer a megadott gombokon a kovetkezo es a tovabbi korokben melyik gombot a legoptimalisabb kuldeni (szoval nem nyomja meg amelyik epp cooldownon van, hanem atugorja etc)

A konfiguralas jo nekem jegyzettomb alapuan is vagy egy egyszeru gui is jo

Koszonoom :3 ha barmi egyeb info kell pm/post
Van ahk, autoit, .net, visual, etc szoval kb barmibe jo


patrik mar megint csal)
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Apr 6 2016 08:04am
Quote (Cpt_Ghost @ Apr 6 2016 02:00pm)
patrik mar megint csal)




Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Apr 6 2016 08:05am
Quote (cowding @ 6 Apr 2016 16:04)
http://1.1m.yt/niV9hU.png


milyen játék ez?
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Apr 6 2016 08:52am
Quote (RRC @ Apr 6 2016 03:05pm)
milyen játék ez?


szar
Go Back To Magyar Topic List
Prev1144145146147148249Next
Add Reply New Topic New Poll