d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok Repost > Op Is A
Prev1144145146147148198Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 8 2013 04:08am
Ez az attack on Titan eleg jo, bar meg csak az elso par reszt lattam.
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Sep 8 2013 04:46am
Quote (josheide @ Sep 8 2013 12:08pm)
Ez az attack on Titan eleg jo, bar meg csak az elso par reszt lattam.


yyyy
beszt anime ever
kar, hogy meg most keszul, es csak hetente jon ki uj resz
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 8 2013 05:25am
Quote (josheide @ 8 Sep 2013 12:08)
Ez az attack on Titan eleg jo, bar meg csak az elso par reszt lattam.




Egy rakás fos, na jó kicsit túlzok de legjobb esetben is maximum átlagos.
Legyen inkább átlag alatti, a setting/kitalált világ az átlagos, a karakterek teljesen unalmas standard shounen típusok, az animáció a részek 90%-ában állóképekből vagy alig animált jelenetekből, esetleg iszonyat ronda spórolós 3DCGI lovasokból áll, a harcok tényleg jól vannak megcsinálva de az kb 10%, a zenék tűrhetők, arról nem is beszélve, hogy mivel kevés van eddig a mangaból és túl hamar utolérik ezért néha 5 perc az előző részek review-ja, ami egy rész 1/4-e(!), ez egyrészt unalmas másrészt csak újrafelhasznált anyagok, meg 2-3 rész mire megmozdítanak egy kibaszott követ és alig halad a story valahova.

Ha vártak volna még egy fél évet kb, esetleg most ősszel kezdik akkor sokkal jobb lehetett volna, nem kellett volna ennyit spórolni mindenen meg lenne valami értelmes tempója is mert lenne anyag amiből dolgozhatnak.

This post was edited by Rawen on Sep 8 2013 05:52am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 8 2013 05:27am
Quote (putincykavodka @ Sep 8 2013 11:46am)
yyyy
beszt anime ever
kar, hogy meg most keszul, es csak hetente jon ki uj resz


Remelem tudod hogy 25 reszes csak, es nem lesz vege a törtenetnek. ; )
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 8 2013 07:18am
meh seasonnek tűnik egyelőre

Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 8 2013 08:00am
Quote (Rawen @ Sep 8 2013 02:18pm)
meh seasonnek tűnik egyelőre

http://4.imgland.net/7kvdqZ.jpg


Infinite Stratos meg Hajime no Ippo biztos jok, meg van par ami nezhetönek tünik igy elsö ranezesre.

Arpeggio of Blue Steel viszont fogalmam sincs hogy kapott adaptationt, az az egyik legunalmasabb manga amibe valaha belekezdtem.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 8 2013 08:08am
Quote (Karan2_Returned @ 8 Sep 2013 16:00)
Infinite Stratos meg Hajime no Ippo biztos jok, meg van par ami nezhetönek tünik igy elsö ranezesre.

Arpeggio of Blue Steel viszont fogalmam sincs hogy kapott adaptationt, az az egyik legunalmasabb manga amibe valaha belekezdtem.


Arpeggioról csak pár 30 seces trailert láttam de összes tele volt actionnel meg elég jól nézett ki, amúgy semmit nem tudok róla. Coppelion jónak tűnik meg a pupa de ofc DEENhez került az is mint most a Gifuu, csakhogy minél szarabb legyen. Gingitsune meg seinen supernatural SoL, lekjobb műfaj, Galilei is érdekes lehet ha tényleg lesz benne asztronómia de amúgy semmi miatt nem vagyok valami hyped.

This post was edited by Rawen on Sep 8 2013 08:11am
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Sep 8 2013 08:15am
Quote (Karan2_Returned @ Sep 8 2013 01:27pm)
Remelem tudod hogy 25 reszes csak, es nem lesz vege a törtenetnek. ; )


gondolom majd folytatjak tovabb is
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 8 2013 08:17am
Quote (putincykavodka @ Sep 8 2013 03:15pm)
gondolom majd folytatjak tovabb is


Ket-harom ev mulva lehet.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 8 2013 08:26am
amúgy megéri-e megnézi a régi hxh-t, mert elkezdtem és jó meg minden de ha ugyanaz van a remakeben csak tovább fognak jutni akkor lehet inkább azt nézem
Go Back To Magyar Topic List
Prev1144145146147148198Next
Add Reply New Topic New Poll