☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev
1
144
145
146
147
148
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 728740
Replies: 50000
Track Topic
daneeka10
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold
:
0.00
#1451
Feb 11 2012 11:47am
>tfw rájössz ha nem eszel akkor sokkal több pénzed marad rendes sörökre
ElCapitano
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold
:
0.18
#1452
Feb 11 2012 11:50am
Quote (daneeka10 @ 11 Feb 2012 19:47)
>tfw rájössz ha nem eszel akkor sokkal több pénzed marad rendes sörökre
People should born with that feel
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#1453
Feb 11 2012 11:59am
Quote (daneeka10 @ 11 Feb 2012 18:47)
>tfw rájössz ha nem eszel akkor sokkal több pénzed marad rendes sörökre
rofl:D
Ghostmasterq
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold
:
1,694.20
#1454
Feb 11 2012 01:01pm
>tfw hívtak kocsmázni, de kurvára nincs kedved elmenni
tevetava
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold
:
0.00
#1455
Feb 11 2012 01:03pm
Quote (Ghostmasterq @ 11 Feb 2012 20:01)
>tfw hívtak kocsmázni, de kurvára nincs kedved elmenni
my feet hurts, the music is too loud, i want to be at home playing video games.jpg
Nerz8
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold
:
59.00
#1456
Feb 11 2012 01:04pm
Quote (tevetava @ 11 Feb 2012 20:03)
my feet hurts, the music is too loud, i want to be at home playing video games.jpg
kilenc
tevetava
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold
:
0.00
#1457
Feb 11 2012 01:06pm
Quote (Nerz8 @ 11 Feb 2012 20:04)
kilenc
epikus asszociáció
GoreKnight9
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold
:
4.20
#1458
Feb 11 2012 03:41pm
tfw mar ilyenkor itthon vagy mert 2 ota isztok es haverod nem birta tovabb :c
egomanus
Member
Posts: 964
Joined: May 15 2011
Gold
:
5.30
#1459
Feb 11 2012 06:17pm
Quote (GoreKnight9 @ Feb 11 2012 11:41pm)
tfw mar ilyenkor itthon vagy mert 2 ota isztok es haverod nem birta tovabb :c
sosem értettem miért akkora néger dolog korán elkezdeni az ivást..
anyd
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold
:
280.00
#1460
Feb 11 2012 06:31pm
Quote (egomanus @ Feb 12 2012 01:17am)
sosem értettem miért akkora néger dolog korán elkezdeni az ivást..
fényes nappal epic az utcán dölöngélni, amikor normális emberek iskolába vagy munkába mennek
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
144
145
146
147
148
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact