Quote (beni @ Sun, 13 Sep 2009, 15:15)
Elsőről jut eszembe: találtam pár napja egy sorozatot, True Blood -- egész jó ha valaki unatkozik
Az is vámpíros, csak az arról szól h. feltálálták a Japánok a "Tru Blood-"ot ami szintetikus vér, és mindenhol árulják -- aminek következtében előjöttek a vámpírok a kripáikból 2 éve..
2 évad kb, de már végignéztem ^^
This post was edited by Anarkin on Sep 13 2009 07:21am