d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev11441451461471481650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,035
Joined: Apr 6 2007
Gold: 3.00
Sep 12 2009 10:21am
becstelen brigantyk
Quentin Tarantinótól!! :D
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 13 2009 07:15am
Pár film amit most találtam:

Daybreakers
Release Date: 8 January 2010
http://www.youtube.com/watch?v=W9roxtugaUo

Zombieland
Release date: 2009. október 9.
http://www.youtube.com/watch?v=KOjj1VXufG4
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Sep 13 2009 07:18am
Szar filmet topik híján ide postolom, hogy a végső állomás 4 egy fos.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 13 2009 07:21am
Quote (beni @ Sun, 13 Sep 2009, 15:15)
Pár film amit most találtam:

Daybreakers
Release Date: 8 January 2010
http://www.youtube.com/watch?v=W9roxtugaUo

Zombieland
Release date: 2009. október 9.
http://www.youtube.com/watch?v=KOjj1VXufG4


Elsőről jut eszembe: találtam pár napja egy sorozatot, True Blood -- egész jó ha valaki unatkozik

Az is vámpíros, csak az arról szól h. feltálálták a Japánok a "Tru Blood-"ot ami szintetikus vér, és mindenhol árulják -- aminek következtében előjöttek a vámpírok a kripáikból 2 éve..

2 évad kb, de már végignéztem ^^

This post was edited by Anarkin on Sep 13 2009 07:21am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 13 2009 07:31am
Quote (Anarkin @ Sun, Sep 13 2009, 02:21pm)
Elsőről jut eszembe: találtam pár napja egy sorozatot, True Blood -- egész jó ha valaki unatkozik

Az is vámpíros, csak az arról szól h. feltálálták a Japánok a "Tru Blood-"ot ami szintetikus vér, és mindenhol árulják -- aminek következtében előjöttek a vámpírok a kripáikból 2 éve..

2 évad kb, de már végignéztem ^^


Elkezdtem tölteni, közben véletlen letöröltem 10 giga filmet ^^ bah
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Sep 13 2009 07:32am
The Whole Nine Yards
The Whole Ten Yards

Mind2 nagyon vicces imo
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 13 2009 07:33am
Quote (beni @ Sun, Sep 13 2009, 02:31pm)
Elkezdtem tölteni, közben véletlen letöröltem 10 giga filmet ^^ bah


Odalett a You've got mail :cry:
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Sep 13 2009 07:38am
jó volt tegnap a fight club
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 13 2009 07:42am
Quote (beni @ Sun, 13 Sep 2009, 15:33)
Odalett a You've got mail :cry:


Jó film? ( Csak mert trailer alapján látom magamelőtt a végét :\ )
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Sep 13 2009 07:43am
Quote (Anarkin @ Sun, 13 Sep 2009, 14:42)
Jó film? ( Csak mert trailer alapján látom magamelőtt a végét :\ )


a tul sok filmnezes atka
Go Back To Magyar Topic List
Prev11441451461471481650Next
Add Reply New Topic New Poll