d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo-s Segítségek > Baalrun, Húzás, Formulák, Quest, Perm...
Prev1144145146147148353Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Aug 20 2008 01:21pm
light Jmodba hogy sztajlosabb szerintetek

2 lvl 2 die
1 lvl 3 die
0 lvl 4 die

?
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Aug 20 2008 01:22pm
Quote (dunaicapa @ Wed, 20 Aug 2008, 21:21)
light Jmodba hogy sztajlosabb szerintetek

2 lvl 2 die
1 lvl 3 die
0 lvl 4 die

?


legyen mindenkepp egy die meg egy lvl azt tokmind1
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Aug 20 2008 01:44pm
Quote (dunaicapa @ Wed, 20 Aug 2008, 21:21)
light Jmodba hogy sztajlosabb szerintetek

2 lvl 2 die
1 lvl 3 die
0 lvl 4 die

?


die rulz imo
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Aug 20 2008 04:34pm
Quote (dunaicapa @ Wed, Aug 20 2008, 08:21pm)
light Jmodba hogy sztajlosabb szerintetek

2 lvl 2 die
1 lvl 3 die
0 lvl 4 die

?


4 lvl >>>
amúgy meg 60/60 sokkal jobb
Member
Posts: 6,827
Joined: Jun 28 2008
Gold: 13.37
Aug 20 2008 05:07pm
gf barb build pls
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Aug 20 2008 05:09pm
Quote (PolearmAster @ Thu, Aug 21 2008, 12:07am)
gf barb build pls


http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=6936037
sleep4.gif
Member
Posts: 6,827
Joined: Jun 28 2008
Gold: 13.37
Aug 20 2008 05:14pm
Quote (Ad4mz @ Wed, Aug 20 2008, 11:09pm)


nem nyitja meg ez a szarláma gép.:/ other?
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Aug 20 2008 05:22pm
Quote (PolearmAster @ Thu, Aug 21 2008, 12:14am)
nem nyitja meg ez a szarláma gép.:/ other?


nem csak a gép szarláma ...
Member
Posts: 6,827
Joined: Jun 28 2008
Gold: 13.37
Aug 20 2008 05:24pm
Quote (Ad4mz @ Wed, Aug 20 2008, 11:22pm)
nem csak a gép szarláma ...


ja mer te kemény vagy sad.gif
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Aug 20 2008 05:26pm
Quote (PolearmAster @ Thu, Aug 21 2008, 12:24am)
ja mer te kemény vagy sad.gif


én legalább tudom venni a fáradtságot, hogy körbenézzek, és ne csak itt sírjak.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1144145146147148353Next
Closed New Topic New Poll