☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Diablo-s Segítségek > Baalrun, Húzás, Formulák, Quest, Perm...
Prev
1
144
145
146
147
148
353
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 75571
Replies: 3529
Track Topic
dunaicapa
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold
:
5,588.38
#1451
Aug 20 2008 01:21pm
light Jmodba hogy sztajlosabb szerintetek
2 lvl 2 die
1 lvl 3 die
0 lvl 4 die
?
Floodban
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold
:
85,930.00
#1452
Aug 20 2008 01:22pm
Quote (dunaicapa @ Wed, 20 Aug 2008, 21:21)
light Jmodba hogy sztajlosabb szerintetek
2 lvl 2 die
1 lvl 3 die
0 lvl 4 die
?
legyen mindenkepp egy die meg egy lvl azt tokmind1
Szerintem
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold
:
7,249.99
#1453
Aug 20 2008 01:44pm
Quote (dunaicapa @ Wed, 20 Aug 2008, 21:21)
light Jmodba hogy sztajlosabb szerintetek
2 lvl 2 die
1 lvl 3 die
0 lvl 4 die
?
die rulz imo
Ad4mz
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold
:
3,551.99
#1454
Aug 20 2008 04:34pm
Quote (dunaicapa @ Wed, Aug 20 2008, 08:21pm)
light Jmodba hogy sztajlosabb szerintetek
2 lvl 2 die
1 lvl 3 die
0 lvl 4 die
?
4 lvl >>>
amúgy meg 60/60 sokkal jobb
PolearmAster
Member
Posts: 6,827
Joined: Jun 28 2008
Gold
:
13.37
#1455
Aug 20 2008 05:07pm
gf barb build pls
Ad4mz
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold
:
3,551.99
#1456
Aug 20 2008 05:09pm
Quote (PolearmAster @ Thu, Aug 21 2008, 12:07am)
gf barb build pls
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=6936037
PolearmAster
Member
Posts: 6,827
Joined: Jun 28 2008
Gold
:
13.37
#1457
Aug 20 2008 05:14pm
Quote (Ad4mz @ Wed, Aug 20 2008, 11:09pm)
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=6936037
nem nyitja meg ez a szarláma gép.:/ other?
Ad4mz
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold
:
3,551.99
#1458
Aug 20 2008 05:22pm
Quote (PolearmAster @ Thu, Aug 21 2008, 12:14am)
nem nyitja meg ez a szarláma gép.:/ other?
nem csak a gép szarláma ...
PolearmAster
Member
Posts: 6,827
Joined: Jun 28 2008
Gold
:
13.37
#1459
Aug 20 2008 05:24pm
Quote (Ad4mz @ Wed, Aug 20 2008, 11:22pm)
nem csak a gép szarláma ...
ja mer te kemény vagy
Ad4mz
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold
:
3,551.99
#1460
Aug 20 2008 05:26pm
Quote (PolearmAster @ Thu, Aug 21 2008, 12:24am)
ja mer te kemény vagy
én legalább tudom venni a fáradtságot, hogy körbenézzek, és ne csak itt sírjak.
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
144
145
146
147
148
353
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact