Quote (Saenchai @ Jan 31 2013 12:19pm)
tfw életedben nem dolgoztál még, de már most semmi kedved dolgozni
elvileg az jó lenne benne, hogy miután délután végeztem akkor már nincs dolgom, de mivel annyi kibaszott munkám van, hogy miután hazaértem még mindig dolgoznom kell, így semmi jó nincs benne

najó de, hogy nem naprol napra élek mint főiskolásként, volt olyan hogy hónap vége elött egy héttel már semmi pénz nem volt a számlámon és jellemzően a lakótársam májkrém konzervein éltem, az már nem hiányzik
This post was edited by Fej on Jan 31 2013 05:40am