d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1144814491450145114525001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jan 31 2013 04:45am
tfw vizsgaidőszak
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jan 31 2013 04:45am
tfw elhagytam a 16gb-s pendrivem amin van meló, suli, OS telepítők, minden ami nekem hasznos, és valaki felhívott, hogy megtalálta és visszaadja :')
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
Jan 31 2013 05:03am
Quote (daneeka10 @ 31 Jan 2013 00:25)
das feel when perfekt nap után meglátod este hogy csúszik majd fél évet a crystal castles buli


tfw embereket még érdekli a cc
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jan 31 2013 05:04am
tfw meg csak ebed van de ma valahogy mar most semmi kedved dolgozni, legyen mar du 4
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
Jan 31 2013 05:05am
Quote (Fej @ 31 Jan 2013 12:04)
tfw meg csak ebed van de ma valahogy mar most semmi kedved dolgozni, legyen mar du 4


mindig
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 31 2013 05:19am
Quote (Fej @ Jan 31 2013 01:04pm)
tfw meg csak ebed van de ma valahogy mar most semmi kedved dolgozni, legyen mar du 4


tfw életedben nem dolgoztál még, de már most semmi kedved dolgozni
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jan 31 2013 05:21am
Quote (Saenchai @ 31 Jan 2013 12:19)
tfw életedben nem dolgoztál még, de már most semmi kedved dolgozni


i feel it
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jan 31 2013 05:39am
Quote (Saenchai @ Jan 31 2013 12:19pm)
tfw életedben nem dolgoztál még, de már most semmi kedved dolgozni


elvileg az jó lenne benne, hogy miután délután végeztem akkor már nincs dolgom, de mivel annyi kibaszott munkám van, hogy miután hazaértem még mindig dolgoznom kell, így semmi jó nincs benne :(

najó de, hogy nem naprol napra élek mint főiskolásként, volt olyan hogy hónap vége elött egy héttel már semmi pénz nem volt a számlámon és jellemzően a lakótársam májkrém konzervein éltem, az már nem hiányzik :D

This post was edited by Fej on Jan 31 2013 05:40am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 31 2013 06:08am
Quote (hedgehogsword @ 31 Jan 2013 11:45)
tfw elhagytam a 16gb-s pendrivem amin van meló, suli, OS telepítők, minden ami nekem hasznos, és valaki felhívott, hogy megtalálta és visszaadja :')


hogy tudta meg a számod?
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jan 31 2013 06:09am
Quote (fahrii @ 31 Jan 2013 14:08)
hogy tudta meg a számod?


rajta volt az önéletrajzom is, a gyakorlati dokumentumaim, szóval nem volt nehéz dolga
már vissza is kaptam, happy vagyok :>

This post was edited by hedgehogsword on Jan 31 2013 06:09am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1144814491450145114525001Next
Closed New Topic New Poll