d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1144814491450145114522724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,739
Joined: Jan 8 2007
Gold: 5.17
Oct 10 2012 09:30am
Taeja vs Life 0:3 elmehet a faszba hogy MKP után Taeja-t is kiüti ...
Ghosttól várom a zerg op kommentet :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 10 2012 09:31am
Quote (lMaD @ 10 Oct 2012 17:30)
Taeja vs Life 0:3 elmehet a faszba hogy MKP után Taeja-t is kiüti ...
Ghosttól várom a zerg op kommentet :D


nem követem az eseményeket igazából, de ez tényleg nevetségesen hangzik :DD
Member
Posts: 12,739
Joined: Jan 8 2007
Gold: 5.17
Oct 10 2012 09:35am
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 10 2012 04:31pm)
nem követem az eseményeket igazából, de ez tényleg nevetségesen hangzik :DD


amugy röhej volt, OSL-n meg Last 3:0 vezetett Rain ellen és 4:3 lett Rainnek Pvt meccs ha valaki nem tudná :D
Remélem MVP leveri Life-t a döntőben :D mondjuk akkor durva lesz 5 Gsl win :D
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 10 2012 09:40am
Quote (lMaD @ 10 Oct 2012 17:30)
Taeja vs Life 0:3 elmehet a faszba hogy MKP után Taeja-t is kiüti ...
Ghosttól várom a zerg op kommentet :D


vodpls
jo fos hogy mindig igy del korul vannak a meccsek kb
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 10 2012 10:19am
Quote (Cpt_Ghost @ 10 Oct 2012 17:19)
mert ha konstans a harassment akkor ugyis telibaszod turretekkel az összes bázisodat aztán oda már minek, jöjjön.
Egyedül akkor van értelme szerintem (legalábbis akkor használom) ha mechelek és roach dropot sejtek, vagy warp prismezik a toss.


egyebkent bump ha akoska nem latta volna

This post was edited by Cpt_Ghost on Oct 10 2012 10:19am
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 10 2012 10:21am
Quote (Cpt_Ghost @ 10 Oct 2012 18:19)
egyebkent bump ha akoska nem latta volna


lattam, hogy ne lattam volna, kosz :~)
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 10 2012 11:15am
erdekes kas streamjet nezni igy hogy forggjehez vagyok szokva : DD
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 10 2012 11:32am
Quote (SummertimeClothes @ Oct 10 2012 06:15pm)
erdekes kas streamjet nezni igy hogy forggjehez vagyok szokva : DD


igazából mind2 egy retek ^^ kas túl greedy / passzív állandóan outmacrozni akarja a zerget, forgg meg nem csinál mást csak ugyanazt a 3-4 fajta 2 base all int ismetelgeti
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 10 2012 03:20pm
http://drop.sc/263239
FUG :DDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 3,958
Joined: Apr 8 2006
Gold: 6,075.00
Oct 10 2012 03:21pm
Quote (Fej @ 10 Oct 2012 18:32)
igazából mind2 egy retek ^^ kas túl greedy / passzív állandóan outmacrozni akarja a zerget, forgg meg nem csinál mást csak ugyanazt a 3-4 fajta 2 base all int ismetelgeti


hazuccc
Go Back To Magyar Topic List
Prev1144814491450145114522724Next
Add Reply New Topic New Poll