☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Vicces Képek/videók > Olvasd El Az Első Hozzászólást!
Prev
1
1447
1448
1449
1450
1451
2492
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 695929
Replies: 24916
Track Topic
cowding
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold
:
122.92
#14481
Oct 16 2012 08:58am
Quote (Rawen @ Oct 16 2012 04:52pm)
https://www.facebook.com/suniella.nekedcsakpetraa?fref=ffl
Ő?
Nerz8
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold
:
59.00
#14482
Oct 16 2012 08:58am
Quote (Namechange @ 16 Oct 2012 14:30)
http://www.youtube.com/watch?v=HjbyloiruSg
i don't want to live on this planet anymore
megkérdezném tőle, hogy ?tard ?
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#14483
Oct 16 2012 09:01am
Quote (cowding @ 16 Oct 2012 16:58)
http://4.imgland.net/MTuqxKE.png
https://www.facebook.com/suniella.nekedcsakpetraa
Psyclon
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold
:
519.11
#14484
Oct 16 2012 09:02am
Quote (Namechange @ 16 Oct 2012 15:30)
http://www.youtube.com/watch?v=HjbyloiruSg
i don't want to live on this planet anymore
dugnám a szaros picsáját!
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#14485
Oct 16 2012 09:18am
Quote (Namechange @ Oct 16 2012 04:30pm)
http://www.youtube.com/watch?v=HjbyloiruSg
i don't want to live on this planet anymore
szerintem 13 évesen mi se voltunk sokkal jobbak
Flutter
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold
:
13,000.00
#14486
Oct 16 2012 09:30am
Quote (Saenchai @ Oct 16 2012 04:18pm)
szerintem 13 évesen mi se voltunk sokkal jobbak
Van egy 14 éves öcsém. Biztosíthatlak, hogy sokkal jobbak voltunk.
Mondjuk nálunk meg a 3-4 évvel korábbiak voltak sokkal érettebbek/komolyabbak.
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#14487
Oct 16 2012 09:32am
Quote (Flutter @ Oct 16 2012 04:30pm)
Van egy 14 éves öcsém. Biztosíthatlak, hogy sokkal jobbak voltunk.
Mondjuk nálunk meg a 3-4 évvel korábbiak voltak sokkal érettebbek/komolyabbak.
agree'd
Sup3RN0Va
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold
:
64,467.50
#14488
Oct 16 2012 10:17am
Quote (Saenchai @ 16 Oct 2012 17:18)
szerintem 13 évesen mi se voltunk sokkal jobbak
not sure if srs...
vol2
Member
Posts: 138
Joined: Oct 2 2012
Gold
:
0.00
#14489
Oct 16 2012 10:19am
TouchCow
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold
:
145.00
#14490
Oct 16 2012 10:27am
Quote (vol2 @ 16 Oct 2012 18:19)
http://i.imgur.com/z6PSC.jpg
cho chooo
old amúgy
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
1447
1448
1449
1450
1451
2492
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact