d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1144714481449145014512724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 9 2012 08:25am
Quote (Fej @ 9 Oct 2012 16:24)
zerggel bármilyen 1 base rush silver felett  = lose


hat en meg silverben vagyok 8D
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 9 2012 11:53am
valaki tanitson meg ghostokat iranyitani kthx
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 9 2012 11:59am
Quote (SummertimeClothes @ 9 Oct 2012 19:53)
valaki tanitson meg ghostokat iranyitani kthx


nem ertem a kerdest
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 9 2012 12:01pm
Quote (Cpt_Ghost @ 9 Oct 2012 19:59)
nem ertem a kerdest


2/2 bio army<0/0 protoss army templarokkal ;(
silverben ofc
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 9 2012 12:10pm
Quote (SummertimeClothes @ 9 Oct 2012 20:01)
2/2 bio army<0/0 protoss army templarokkal ;(
silverben ofc


hat ez eleg termeszetes ha nincs proper micro management.
egy fasznyomorek protosst vegig kiteoltam a mapon es igy neztem a replayt es konkretan SEMMIT nem csinalt, csak nezte ahogy mennek az egysegei, es ilyen ember masteres :D
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 9 2012 12:11pm
Quote (Cpt_Ghost @ 9 Oct 2012 20:10)
hat ez eleg termeszetes ha nincs proper micro management.
egy fasznyomorek protosst vegig kiteoltam a mapon es igy neztem a replayt es konkretan SEMMIT nem csinalt, csak nezte ahogy mennek az egysegei, es ilyen ember masteres :D


mondjuk volt eleg sok colossusa is az en 0 db vikingem ellen de akkor is eleg mad vagyok ilyenkor
:(
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Oct 10 2012 07:21am
Quote (SummertimeClothes @ 9 Oct 2012 19:11)
mondjuk volt eleg sok colossusa is az en 0 db vikingem ellen de akkor is eleg mad vagyok ilyenkor
:(


autolose
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 10 2012 09:17am
daily randomkerdes 243245
miert nem szoktak olyan maphacktowert lerakni terranok? szoktam neha nezni sea streamjet aztan azer jottem ra, hogy nagyon ritkan latom, hogy rajta nelkul barki mas epitene, pedig szerintem tokre megeri az arat
mondjuk en se szoktam, lolol

This post was edited by SummertimeClothes on Oct 10 2012 09:17am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 10 2012 09:19am
Quote (SummertimeClothes @ 10 Oct 2012 17:17)
daily randomkerdes 243245
miert nem szoktak olyan maphacktowert lerakni terranok? szoktam neha nezni sea streamjet aztan azer jottem ra, hogy nagyon ritkan latom, hogy rajta nelkul barki mas epitene, pedig szerintem tokre megeri az arat
mondjuk en se szoktam, lolol


mert ha konstans a harassment akkor ugyis telibaszod turretekkel az összes bázisodat aztán oda már minek, jöjjön.
Egyedül akkor van értelme szerintem (legalábbis akkor használom) ha mechelek és roach dropot sejtek, vagy warp prismezik a toss.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1144714481449145014512724Next
Add Reply New Topic New Poll