Quote (SummertimeClothes @ 10 Oct 2012 17:17)
daily randomkerdes 243245
miert nem szoktak olyan maphacktowert lerakni terranok? szoktam neha nezni sea streamjet aztan azer jottem ra, hogy nagyon ritkan latom, hogy rajta nelkul barki mas epitene, pedig szerintem tokre megeri az arat
mondjuk en se szoktam, lolol
mert ha konstans a harassment akkor ugyis telibaszod turretekkel az összes bázisodat aztán oda már minek, jöjjön.
Egyedül akkor van értelme szerintem (legalábbis akkor használom) ha mechelek és roach dropot sejtek, vagy warp prismezik a toss.