d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1144614471448144914505001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 30 2013 01:48pm
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jan 30 2013 01:50pm
Quote (Nerz8 @ Jan 30 2013 08:28pm)
>edzés vége
>párban kellett judo-szerűen küzdeni
>lehajolok gyorsan, próbáltam a srácot feldönteni a 2 lábánál fogva
>átfogja a nyakam, ő vág le a földre
>szarul estem, elkezd vérezni a szám
>még most is érzem
>fogamat féltetem olyan ko voltam inkáb aptam bár 1 et ütötem 1 ikre asszem földön maradt utána...


:DDDDDDDDDDD
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 30 2013 04:07pm
tfw azt hiszem, szerelmes vagyok - vagy nagyon nagyon közel állok hozzá
tfw azt hiszem, viszonozva van, vagy nagyon közel áll hozzá



/e: a kép jelenleg nem megjeleníthető



/e2: mi a fasz... ezzel egy időben egy másik lány bemondja, hogy szerelmes belém... lol.

This post was edited by TassassinHc on Jan 30 2013 04:23pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 30 2013 04:36pm
Quote (TassassinHc @ 31 Jan 2013 00:07)
tfw azt hiszem, szerelmes vagyok - vagy nagyon nagyon közel állok hozzá
tfw azt hiszem, viszonozva van, vagy nagyon közel áll hozzá



/e: a kép jelenleg nem megjeleníthető



/e2: mi a fasz... ezzel egy időben egy másik lány bemondja, hogy szerelmes belém... lol.


grat, a masik lany mondjuk bajos, de kepek nelkul nehez megallapitani mit is csinalj
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 30 2013 04:37pm
Quote (josheide @ 30 Jan 2013 23:36)
grat, a masik lany mondjuk bajos, de kepek nelkul nehez megallapitani mit is csinalj


a másik lány moszkvában lakik, bár most mondja, hogy pár hete vett egy jegyet bp-re és 8 nap múlva érkezett volna.
faszom a fülébe, hogy nem mondta hamarabb.

btw, azt hiszem, akkor is előbbit választottam volna.


/e:
ezek az orosz lányok milyen szépen tudnak szerelmet vallani...

This post was edited by TassassinHc on Jan 30 2013 04:54pm
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Jan 30 2013 05:25pm
das feel when perfekt nap után meglátod este hogy csúszik majd fél évet a crystal castles buli
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 30 2013 05:28pm
Quote (daneeka10 @ Jan 31 2013 12:25am)
das feel when perfekt nap után meglátod este hogy csúszik majd fél évet a crystal castles buli


Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 30 2013 05:30pm
Quote (TassassinHc @ Jan 30 2013 11:07pm)
tfw azt hiszem, szerelmes vagyok - vagy nagyon nagyon közel állok hozzá
tfw azt hiszem, viszonozva van, vagy nagyon közel áll hozzá



/e: a kép jelenleg nem megjeleníthető



/e2: mi a fasz... ezzel egy időben egy másik lány bemondja, hogy szerelmes belém... lol.


alfa mint baszás
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 30 2013 08:30pm
tfw dec. 15 óta tanulok mint egy gép, és most hogy vége lett, egész délután itt ülök mint egy tök és nem tudok mit csinálni
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jan 31 2013 02:25am
tfw álom

Kórházban voltam, nem tudom miért de le kellett volna vágni az egyik lábam és volt ott valami random ember akinek meg nem voltak lábai és én beleegyeztem, hogy megkaphassa az enyémet. Aztán a műtét előtt rám jött valami félelem és el akartam futni, de visszatartottak az orvosok meg a biztonságiak és az álom nagy része arról szólt, hogy próbáltam menekülni ki a kórházból(részletekre már nem emlékszem, csak arra, hogy iszonyatosan féltem, meg azon gondolkodtam, hogy ez helyes-e). Valahogy sikerült kijutnom egy udvarra és rémlik, hogy miközben futottak utánam azt kiabáltam, hogy "ÉN EZT NEM TUDOM MEGTENNI", aztán valahonnan lett nálam egy mobil és felhívtam a rendőrséget akik megjöttek majd kihúztak a szarból.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1144614471448144914505001Next
Closed New Topic New Poll