Quote (josheide @ 30 Jan 2013 23:36)
grat, a masik lany mondjuk bajos, de kepek nelkul nehez megallapitani mit is csinalj
a másik lány moszkvában lakik, bár most mondja, hogy pár hete vett egy jegyet bp-re és 8 nap múlva érkezett volna.
faszom a fülébe, hogy nem mondta hamarabb.
btw, azt hiszem, akkor is előbbit választottam volna.
/e:
ezek az orosz lányok milyen szépen tudnak szerelmet vallani...
This post was edited by TassassinHc on Jan 30 2013 04:54pm