d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Képek Szép Nőkről > Szabályok Az Első Hozzászólásban
Prev1144614471448144914501856Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 14 2012 11:46am
Quote (peterqwer @ 14 Dec 2012 19:44)
volt egy facebookos csoport, ahol beszéltek az emberek, egyik része az ilyen BB.hu által agymosott, fél oldalas tl-dr-eket írt, hogy miért kell napi 8 szor enni,a másik oldalról egyik gyereknek ez volt az érve a táplálékkiegészítők ellen
hogy egyszer megkóstolta egy gyereknek a fehérjéjét, és hónapokig pattanásos volt tőle,de a teteje mindennek az volt, amikor az egyik alapító tag írt valami faszságot aztán likeolta a saját commentjét :D:D:D


:DDD
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 14 2012 12:23pm
Quote (championmath @ 14 Dec 2012 19:27)
Szia, faszt nem utánzat, teljesen ugyanazokat a képeket rakják ki mint a hasonló amerikai közösségek csak magyarul, szokásos no pain no gain/no excuse képek.

Miért utánoznák? Pénzért. Szerinted tényleg az érdekli az alapítót, hogy mennyire népszerű ez a sport?

Amúgy nem hiszem, hogy néznék az oldalt, nem tudom kinek lenne igénye naponta megnézni ugyanazokat a NO EXCUSE! SOSE ADD FEL!!!! képeket, elég nyomorultnak kell lenni, hogy ezek nyújtsák a motivációt az edzéshez.

Ránéztem gyorsan az oldalra, erre mit találok, http://www.hunbars.com/hannibal.html 

,,HB: És a táplálék-kiegészítők? Mit ajánlanál edzéshez?

Hannibal: A jó minőségű fehérje az abszolút minimum. Nálam az a szabály, hogy nem ajánlok egy fajta táplálékkiegészítőt,
mielőtt ki nem próbáltam azt, és biztos nem vagyok bene, hogy az a legjobb minőségű. A Trec Nutrition ebbe a kategóriába tartozik."

táplálék-kiegészítők, bene :D

http://www.youtube.com/watch?v=1Lh63gdRFSs  3:38  Nálam az a szabály, hogy nem ajánlok egy fajta táplálékkiegészítőt, inkább a céget ahová leszerződtem :DD  Amúgy régebbi videóiban, meg mondja, hogy semmi táplálékkiegészítőt nem használ és szemét kajákat eszik


ez a hunbars.com ez vmi vicc kaliberu oldal

papiron kellett egy sima infoII-nel ilyen lapot irni html-ben, par sorc az egesz
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 14 2012 01:54pm
Member
Posts: 952
Joined: Feb 1 2012
Gold: 0.00
Dec 14 2012 01:56pm
Quote (beni @ Dec 14 2012 08:54pm)
http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/6070878_460s_v1.jpg


duknám mint a lopott biciglit
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 14 2012 05:47pm
Quote (beni @ 14 Dec 2012 20:54)
http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/6070878_460s_v1.jpg


pofánverném amúgy az olyanokat akik ilyen cuccokba járnak edzeni
irritál egyszerűen... pl most is az egyik csaj így kb bugyiba edzett kinntvolt már a pinája is majdnem, másik meg szauna után gondolt egyet és egy szál törölközöbe baktatott át a termen és ment fel a koliszobájába

ez a gatya meg már lassan mindennapos...

This post was edited by fahrii on Dec 14 2012 05:48pm
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 14 2012 05:55pm
Quote (fahrii @ Dec 15 2012 12:47am)
pofánverném amúgy az olyanokat akik ilyen cuccokba járnak edzeni
irritál egyszerűen... pl most is az egyik csaj így kb bugyiba edzett kinntvolt már a pinája is majdnem, másik meg szauna után gondolt egyet és egy szál törölközöbe baktatott át a termen és ment fel a koliszobájába

ez a gatya meg már lassan mindennapos...


szerintem, ha formás, akkor elég eyecandy az ilyen cucc.
ellenkező esetben természetesen hangosan kifütyülést érdemel.
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Dec 15 2012 01:25am
Quote (fahrii @ 15 Dec 2012 00:47)
pofánverném amúgy az olyanokat akik ilyen cuccokba járnak edzeni
irritál egyszerűen... pl most is az egyik csaj így kb bugyiba edzett kinntvolt már a pinája is majdnem, másik meg szauna után gondolt egyet és egy szál törölközöbe baktatott át a termen és ment fel a koliszobájába

ez a gatya meg már lassan mindennapos...


csak akarnak valakit, akinek legalább 45-ös a karja és nem ma kezdte a sportot.
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Dec 15 2012 05:08am


Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 15 2012 05:09am
Quote (beni @ 14 Dec 2012 20:54)
http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/6070878_460s_v1.jpg


ettől független amúgy 10/10 a csaj

Quote (TassassinHc @ 15 Dec 2012 08:25)
csak akarnak valakit, akinek legalább 45-ös a karja és nem ma kezdte a sportot.


nemakarnak ezek semmit csak azt hogy nézzék őket
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Dec 15 2012 06:42am
Quote (Akizk @ Dec 15 2012 11:08am)
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/430507_426030464110674_2042720044_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/404161_425279880852399_1195554841_n.jpg


ebbe egy hegedű azért bennevan imo
Go Back To Magyar Topic List
Prev1144614471448144914501856Next
Add Reply New Topic New Poll