d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1144514461447144814495001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jan 30 2013 12:21pm
Quote (Saenchai @ Jan 30 2013 07:19pm)
he?

http://i.imgur.com/xcUwz.gif


wtf mon
mi nem tiszta
belesültél, ő meg eltávolítja a végterméket, de meg letörlöd magadról a sunaszaftot
dejv svp
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 30 2013 12:30pm
Quote (szabika @ Jan 30 2013 08:21pm)
wtf mon
mi nem tiszta
belesültél, ő meg eltávolítja a végterméket, de meg letörlöd magadról a sunaszaftot
dejv svp


hát mondjuk azért megnézném, hogy rajtad csak sunaszaft marad-e mondjuk egy lovagló pózos, elélvezés közben is rajtad pattogós dugás után
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jan 30 2013 12:32pm
Quote (Saenchai @ Jan 30 2013 07:30pm)
hát mondjuk azért megnézném, hogy rajtad csak sunaszaft marad-e mondjuk egy lovagló pózos, elélvezés közben is rajtad pattogós dugás után


fürgyéle
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 30 2013 12:32pm
Quote (Saenchai @ 30 Jan 2013 19:30)
hát mondjuk azért megnézném, hogy rajtad csak sunaszaft marad-e mondjuk egy lovagló pózos, elélvezés közben is rajtad pattogós dugás után


ezt akartam én is mondani, hogy azért az visszafolyik, legalábbis egy része.
gumival egyértelműen tisztább. azt hiszem.
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jan 30 2013 12:33pm
Quote (TassassinHc @ Jan 30 2013 07:32pm)
ezt akartam én is mondani, hogy azért az visszafolyik, legalábbis egy része.
gumival egyértelműen tisztább. azt hiszem.


mi az hogy visszafolyik
elsültél
kihuzod
nem ott töltöd a nap hátralevő részét
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 30 2013 12:35pm
Quote (szabika @ 30 Jan 2013 19:33)
mi az hogy visszafolyik
elsültél
kihuzod
nem ott töltöd a nap hátralevő részét


lovaglás után?
elsültél és azonnal kirántod?
nem küldesz utána még egy patront - adott esetben?
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 30 2013 12:40pm
Quote (szabika @ Jan 30 2013 08:33pm)
mi az hogy visszafolyik
elsültél
kihuzod
nem ott töltöd a nap hátralevő részét


nat sör if srs
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jan 30 2013 12:45pm
Quote (TassassinHc @ Jan 30 2013 07:35pm)
lovaglás után?
elsültél és azonnal kirántod?
nem küldesz utána még egy patront - adott esetben?


nem lövöm le, nem vagyok vadnyugati negro
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 30 2013 12:49pm
Quote (szabika @ 30 Jan 2013 19:45)
nem lövöm le, nem vagyok vadnyugati negro


dodger.
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jan 30 2013 01:28pm
>edzés vége
>párban kellett judo-szerűen küzdeni
>lehajolok gyorsan, próbáltam a srácot feldönteni a 2 lábánál fogva
>átfogja a nyakam, ő vág le a földre
>szarul estem, elkezd vérezni a szám
>még most is érzem
>fogamat féltetem olyan ko voltam inkáb aptam bár 1 et ütötem 1 ikre asszem földön maradt utána...
Go Back To Magyar Topic List
Prev1144514461447144814495001Next
Closed New Topic New Poll