d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Képek Szép Nőkről > Szabályok Az Első Hozzászólásban
Prev1144514461447144814491856Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Dec 13 2012 07:25am


Member
Posts: 1
Joined: Dec 14 2012
Gold: 0.00
Dec 14 2012 04:01am
Quote (peterqwer @ Dec 7 2012 10:23am)
ez a hunbars a szánalom tetőfoka a kép  az  jo :D




sziasztok! jo ez a hely nemrég találtam rá, de mi az a hogy a szánalom tetőfoka a hunbars közösség? mesélnél kicsit erről pár emberen keresztül ismerem az alapítót és jó ember

és a másiknak az írására hogy magyar utánzat? mér utánoznák? bar brotherstvagy mit, egy ez egy külön álló szervezet, te mit utánzol inkább arrol mesélj, hogy nem értél el semmit, vagy hogy nincs lukad amit lökj, aztán itt kell nyomulni ? :D RRC*

+ ha megvan osztva akkor gondolom nézed az oldalt, akkor miértkell leszolni? nem értem az ilyen embereket
üdv Kovács Dávid
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Dec 14 2012 04:10am
Quote (davidigen @ Dec 14 2012 11:01am)
sziasztok! jo ez a hely nemrég találtam rá, de mi az a hogy a szánalom tetőfoka a hunbars közösség? mesélnél kicsit erről pár emberen keresztül ismerem az alapítót és jó ember

és a másiknak  az írására hogy magyar utánzat? mér utánoznák? bar brotherstvagy mit, egy ez egy külön álló szervezet, te mit utánzol inkább arrol mesélj, hogy nem értél el semmit, vagy hogy nincs lukad amit lökj,  aztán itt kell nyomulni ? :D RRC*

+ ha megvan osztva akkor gondolom nézed az oldalt, akkor miértkell leszolni? nem értem az ilyen embereket
üdv Kovács Dávid


Jobb ha nem állsz le az itteni trollokkal, és elfelejted ezt a fórumot. Baráti jótanács.
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Dec 14 2012 04:21am
Quote (davidigen @ 14 Dec 2012 12:01)
sziasztok! jo ez a hely nemrég találtam rá, de mi az a hogy a szánalom tetőfoka a hunbars közösség? mesélnél kicsit erről pár emberen keresztül ismerem az alapítót és jó ember

és a másiknak  az írására hogy magyar utánzat? mér utánoznák? bar brotherstvagy mit, egy ez egy külön álló szervezet, te mit utánzol inkább arrol mesélj, hogy nem értél el semmit, vagy hogy nincs lukad amit lökj,  aztán itt kell nyomulni ? :D RRC*

+ ha megvan osztva akkor gondolom nézed az oldalt, akkor miértkell leszolni? nem értem az ilyen embereket
üdv Kovács Dávid


szeretném a faszod és a segglyukad közti földutat leborotválni majd befesteni zöldre
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Dec 14 2012 06:48am
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Dec 14 2012 06:50am
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Dec 14 2012 09:28am
Quote (TouchCow @ Dec 14 2012 01:50pm)
http://2.ii.gl/AodEMh.png


hat ezt megtarthatod magadnak
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Dec 14 2012 10:05am
Quote (Taszilo.^ @ 14 Dec 2012 17:28)
hat ezt megtarthatod magadnak


szívesen megtartanám
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Dec 14 2012 11:27am
Quote (davidigen @ Dec 14 2012 12:01pm)
sziasztok! jo ez a hely nemrég találtam rá, de mi az a hogy a szánalom tetőfoka a hunbars közösség? mesélnél kicsit erről pár emberen keresztül ismerem az alapítót és jó ember

és a másiknak  az írására hogy magyar utánzat? mér utánoznák? bar brotherstvagy mit, egy ez egy külön álló szervezet, te mit utánzol inkább arrol mesélj, hogy nem értél el semmit, vagy hogy nincs lukad amit lökj,  aztán itt kell nyomulni ? :D RRC*

+ ha megvan osztva akkor gondolom nézed az oldalt, akkor miértkell leszolni? nem értem az ilyen embereket
üdv Kovács Dávid


Szia, faszt nem utánzat, teljesen ugyanazokat a képeket rakják ki mint a hasonló amerikai közösségek csak magyarul, szokásos no pain no gain/no excuse képek.

Miért utánoznák? Pénzért. Szerinted tényleg az érdekli az alapítót, hogy mennyire népszerű ez a sport?

Amúgy nem hiszem, hogy néznék az oldalt, nem tudom kinek lenne igénye naponta megnézni ugyanazokat a NO EXCUSE! SOSE ADD FEL!!!! képeket, elég nyomorultnak kell lenni, hogy ezek nyújtsák a motivációt az edzéshez.

Ránéztem gyorsan az oldalra, erre mit találok, http://www.hunbars.com/hannibal.html

,,HB: És a táplálék-kiegészítők? Mit ajánlanál edzéshez?

Hannibal: A jó minőségű fehérje az abszolút minimum. Nálam az a szabály, hogy nem ajánlok egy fajta táplálékkiegészítőt,
mielőtt ki nem próbáltam azt, és biztos nem vagyok bene, hogy az a legjobb minőségű. A Trec Nutrition ebbe a kategóriába tartozik."

táplálék-kiegészítők, bene :D

http://www.youtube.com/watch?v=1Lh63gdRFSs 3:38 Nálam az a szabály, hogy nem ajánlok egy fajta táplálékkiegészítőt, inkább a céget ahová leszerződtem :DD Amúgy régebbi videóiban, meg mondja, hogy semmi táplálékkiegészítőt nem használ és szemét kajákat eszik
Member
Posts: 3,749
Joined: Sep 9 2009
Gold: Locked
Dec 14 2012 11:44am
Quote (davidigen @ 14 Dec 2012 11:01)
sziasztok! jo ez a hely nemrég találtam rá, de mi az a hogy a szánalom tetőfoka a hunbars közösség? mesélnél kicsit erről pár emberen keresztül ismerem az alapítót és jó ember

és a másiknak  az írására hogy magyar utánzat? mér utánoznák? bar brotherstvagy mit, egy ez egy külön álló szervezet, te mit utánzol inkább arrol mesélj, hogy nem értél el semmit, vagy hogy nincs lukad amit lökj,  aztán itt kell nyomulni ? :D RRC*

+ ha megvan osztva akkor gondolom nézed az oldalt, akkor miértkell leszolni? nem értem az ilyen embereket
üdv Kovács Dávid

volt egy facebookos csoport, ahol beszéltek az emberek, egyik része az ilyen BB.hu által agymosott, fél oldalas tl-dr-eket írt, hogy miért kell napi 8 szor enni,a másik oldalról egyik gyereknek ez volt az érve a táplálékkiegészítők ellen
hogy egyszer megkóstolta egy gyereknek a fehérjéjét, és hónapokig pattanásos volt tőle,de a teteje mindennek az volt, amikor az egyik alapító tag írt valami faszságot aztán likeolta a saját commentjét :D:D:D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1144514461447144814491856Next
Add Reply New Topic New Poll