☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev
1
1444
1445
1446
1447
1448
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 728446
Replies: 50000
Track Topic
Smat
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold
:
1,593.00
#14451
Jan 30 2013 11:21am
Quote (Saenchai @ 30 Jan 2013 17:19)
hát gumival elég nehéz felcsinálni a nődet
I trolled you
TassassinHc
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold
:
3.03
#14452
Jan 30 2013 12:01pm
érdekes ez a gumi-kérdés.
volt már gumiban is, gumi nélkül is... és én mind a kettőt élveztem.
gumi nélkül kényelmesebb, az tiszta ügy, de engem nem zavar.
és nekem nem jobb annyival gumi nélkül, mint amennyire rossz a gyógyszer, szerintem.
de egy poll-t megér a dolog. nyitom is.
anyd
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold
:
280.00
#14453
Jan 30 2013 12:01pm
Quote (Smat @ Jan 30 2013 06:18pm)
Hát ki az a balfasz aki bentfelejti a faszát ha gumi nélkül csinálja fel a nőjét LEL
gumi nélkül beleélvezni priceless, ha ki kell vennem a farkam, akkor kb nincs értelme dugni
TassassinHc
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold
:
3.03
#14454
Jan 30 2013 12:04pm
Quote (anyd @ 30 Jan 2013 19:01)
gumi nélkül beleélvezni priceless, ha ki kell vennem a farkam, akkor kb nincs értelme dugni
funból hasára, hátára, melleire, arcára küldeni sem utolsó.
de persze ha _KI KELL VENNI_ az úgy más hangulat.
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#14455
Jan 30 2013 12:10pm
Quote (anyd @ Jan 30 2013 08:01pm)
gumi nélkül beleélvezni priceless, ha ki kell vennem a farkam, akkor kb nincs értelme dugni
annyiból jobb mondjuk a gumi, hogy nem kell elhasználni 1 fél csomag 100-as zsepit, mire mindketten letörölgetjük magunkról a nedveket
szabika
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold
:
6,645.00
#14456
Jan 30 2013 12:12pm
Quote (Saenchai @ Jan 30 2013 07:10pm)
annyiból jobb mondjuk a gumi, hogy nem kell elhasználni 1 fél csomag 100-as zsepit, mire mindketten letörölgetjük magunkról a nedveket
tfw pisiltek egyet külön-külön
tfw megmosod a farkad/nedves törlővel letörlöd (ui: ne az ablaktisztítóssal, mert az alkoholos és KURVÁRA csípi a hugycsöved. trust me on this.)
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#14457
Jan 30 2013 12:13pm
Quote (szabika @ Jan 30 2013 07:12pm)
tfw pisiltek egyet külön-külön
tfw megmosod a farkad/nedves törlővel letörlöd (ui: ne az ablaktisztítóssal, mert az alkoholos és KURVÁRA csípi a hugycsöved. trust me on this.)
wtf
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#14458
Jan 30 2013 12:14pm
xd
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#14459
Jan 30 2013 12:19pm
Quote (szabika @ Jan 30 2013 08:12pm)
tfw pisiltek egyet külön-külön
tfw megmosod a farkad/nedves törlővel letörlöd (ui: ne az ablaktisztítóssal, mert az alkoholos és KURVÁRA csípi a hugycsöved. trust me on this.)
he?
TassassinHc
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold
:
3.03
#14460
Jan 30 2013 12:20pm
Quote (Vismajor @ 30 Jan 2013 19:13)
wtf
Quote (Saenchai @ 30 Jan 2013 19:19)
he?
http://i.imgur.com/xcUwz.gif
ti se mossátok meg, mi?
tisztára kell szopkodnia.
majd még lemosom a sok fehérjét... bah.
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
1444
1445
1446
1447
1448
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact