d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > Olvasd El Az Első Hozzászólást!
Prev1144414451446144714482492Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Oct 14 2012 12:38am
Quote (Nerz8 @ Oct 12 2012 10:36pm)
http://i.imgur.com/CPwij.png


Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Oct 14 2012 05:49am
Quote (cowding @ Oct 14 2012 08:38am)
http://1.imgland.net/cwbh5dh.png


nem tudom legit-e, ezekkel a képekkel még nem találkoztam (lehet jobb is)
Member
Posts: 3,018
Joined: Aug 29 2008
Gold: 7,833.05
Oct 14 2012 05:49am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 14 2012 05:51am
Quote (gergoweb @ 14 Oct 2012 13:49)
http://pics.kuvaton.com/kuvei/susv_for_sale.jpg


ha tényleg ennyire ért hozzá, akkor talán még áron alul is hajlandó eladni, szabikának szóljatok, hogy vegye meg : D
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Oct 14 2012 05:51am
Quote (gergoweb @ 14 Oct 2012 12:49)
http://pics.kuvaton.com/kuvei/susv_for_sale.jpg


Ez fájt
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Oct 14 2012 05:53am
Quote (Saenchai @ Oct 14 2012 12:49pm)
nem tudom legit-e, ezekkel a képekkel még nem találkoztam  (lehet jobb is)


Mire mi ratalaltunk /b/-re addigra az ilyen elite emberek mar eltuntek (sztm 2009 elott nem nagyon nezte negyest itt senki)
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Oct 14 2012 06:01am
Quote (daneeka10 @ Oct 14 2012 01:53pm)
Mire mi ratalaltunk /b/-re addigra az ilyen elite emberek mar eltuntek (sztm 2009 elott nem nagyon nezte negyest itt senki)


2006-2007 körül már nézegettem
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Oct 14 2012 09:41am
geci vagyok, de nevettem

Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Oct 14 2012 10:01am
Quote (daneeka10 @ Oct 14 2012 01:53pm)
Mire mi ratalaltunk /b/-re addigra az ilyen elite emberek mar eltuntek (sztm 2009 elott nem nagyon nezte negyest itt senki)


nem bizony, akkor még internete sem volt senkinek.
de most hálistennek boldog, boldogtalan azt lesi és gecijól áll a hunsubnak >ez az implying faszság a tfw fossal együtt
lylel
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Oct 14 2012 10:02am
Quote (Liliomtipro @ Oct 14 2012 06:01pm)
nem bizony, akkor még internete sem volt senkinek.
de most hálistennek boldog, boldogtalan azt lesi és gecijól áll a hunsubnak >ez az implying faszság a tfw fossal együtt
lylel


én szeretem az implájingolást, mert sokkal átláthatóbb így 1-2 fogalmazászavaros mondanivalója :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1144414451446144714482492Next
Add Reply New Topic New Poll