Quote (daneeka10 @ Oct 14 2012 01:53pm)
Mire mi ratalaltunk /b/-re addigra az ilyen elite emberek mar eltuntek (sztm 2009 elott nem nagyon nezte negyest itt senki)
nem bizony, akkor még internete sem volt senkinek.
de most hálistennek boldog, boldogtalan azt lesi és gecijól áll a hunsubnak >ez az implying faszság a tfw fossal együtt
lylel