d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1144414451446144714482724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 8 2012 07:37am
egyebkent rohadjak meg, egyszer megfogom csinalni, hogy nem epitek csak cc-ket supply depotok helyett
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Oct 8 2012 07:43am
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 8 2012 03:37pm)
egyebkent rohadjak meg, egyszer megfogom csinalni, hogy nem epitek csak cc-ket supply depotok helyett


mert most nem úgy szoktad?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 8 2012 07:50am
Quote (meatyowllegs @ 8 Oct 2012 15:43)
mert most nem úgy szoktad?


en legalabb nem eldugom felelmemben az expjeimet a kutya faszara.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 8 2012 08:00am
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 8 2012 02:50pm)
en legalabb nem eldugom felelmemben az expjeimet a kutya faszara.


ricirol annyit h egyszer játszottam vele, talán silveres voltam, zvpben blockolta a a rampam egy pylonnal aztán odabaszott egy cannont, milyen kedves mastereskent egy silveres ellen, nem? :D a legjobb az volt az egészben h utána cp írja nekem (obsolta a meccset) hogy rici ezt MILYEN OKOSAN csinálta de ne mondjam el neki! :D
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 8 2012 08:03am
Quote (Fej @ 8 Oct 2012 16:00)
ricirol annyit h egyszer játszottam vele, talán silveres voltam, zvpben blockolta a a rampam egy pylonnal aztán odabaszott egy cannont, milyen kedves mastereskent egy silveres ellen, nem? :D a legjobb az volt az egészben h utána cp írja nekem (obsolta a meccset) hogy rici ezt MILYEN OKOSAN csinálta de ne mondjam el neki! :D


cp :c
ő hova tűnt vajon?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 8 2012 08:14am
Quote (Fej @ 8 Oct 2012 16:00)
ricirol annyit h egyszer játszottam vele, talán silveres voltam, zvpben blockolta a a rampam egy pylonnal aztán odabaszott egy cannont, milyen kedves mastereskent egy silveres ellen, nem? :D a legjobb az volt az egészben h utána cp írja nekem (obsolta a meccset) hogy rici ezt MILYEN OKOSAN csinálta de ne mondjam el neki! :D


ricinek kimerul a tudasa hasonlokban es igy ennyi volt :(
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 8 2012 08:20am
amugy ma neztem elfi streamjet, kb akkora apmje lehet mint nekem :mellow:
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 8 2012 08:21am
Quote (SummertimeClothes @ Oct 8 2012 03:20pm)
amugy ma neztem elfi streamjet, kb akkora apmje lehet mint nekem :mellow:


jo, az a gyerek fekve játszik :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 8 2012 08:24am
Quote (SummertimeClothes @ 8 Oct 2012 16:20)
amugy ma neztem elfi streamjet, kb akkora apmje lehet mint nekem :mellow:


Quote (Fej @ 8 Oct 2012 16:21)
jo, az a gyerek fekve játszik :D


hat megiscsak protoss lol, ahhoz mire kell apm?
Member
Posts: 12,739
Joined: Jan 8 2007
Gold: 5.17
Oct 8 2012 08:37am
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 8 2012 03:24pm)
hat megiscsak protoss lol, ahhoz mire kell apm?


:D:D már megint kezded
Go Back To Magyar Topic List
Prev1144414451446144714482724Next
Add Reply New Topic New Poll