Quote (Cpt_Ghost @ Oct 8 2012 02:50pm)
en legalabb nem eldugom felelmemben az expjeimet a kutya faszara.
ricirol annyit h egyszer játszottam vele, talán silveres voltam, zvpben blockolta a a rampam egy pylonnal aztán odabaszott egy cannont, milyen kedves mastereskent egy silveres ellen, nem?

a legjobb az volt az egészben h utána cp írja nekem (obsolta a meccset) hogy rici ezt MILYEN OKOSAN csinálta de ne mondjam el neki!
