Quote (SummertimeClothes @ 8 Oct 2012 15:17)
hat en eddig 2-3mal ha talalkoztam de az ladderen volt ellenem, rendes tournamentek meg prok szemelyes streamjein szerintem meg soha nem lattam akar egyet is legyartva, azer kerdeztem
hat rendes tournamenteken nem latni, mert csak eleg kulonleges esetekben jon be, szoval nem nyomatjak nagyon.