d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1144214431444144514465001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 30 2013 10:13am
Quote (szabika @ 30 Jan 2013 17:00)
engem nem is vonz alapon se pl

gumiban dugni? akkor inkább a markom már
nem gumiban meg nem teszem be oda, ahol hetente mások járnak


én pl a leendő barátnőmnél nem fogom támogatni a gyógyszer szedését, se semmit ami tönkre teheti.
mivel a kapcsolataimat is komolyan gondolom, sanszosan tőle szeretnék gyereket is...

Quote (jarabekg @ 30 Jan 2013 17:01)
ilyen jellegű magyarázatra vártam, nem tudom mit lesz mindjárt mindenki butthurt ha a szekszőr van szó lel


ez nem seggfájás, csak valaki válogatósabb.
tehát gondolom te sem fojtogatsz mindenkit a vittulában...
ugyanígy aki nem megy bele az egy éjszakás kalandokba csak jobban megválogatja, hogy kivel fekszik le.
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 30 2013 10:32am
Quote (TassassinHc @ Jan 30 2013 05:13pm)
én pl a leendő barátnőmnél nem fogom támogatni a gyógyszer szedését, se semmit ami tönkre teheti.
mivel a kapcsolataimat is komolyan gondolom, sanszosan tőle szeretnék gyereket is...



ez nem seggfájás, csak valaki válogatósabb.
tehát gondolom te sem fojtogatsz mindenkit a vittulában...
ugyanígy aki nem megy bele az egy éjszakás kalandokba csak jobban megválogatja, hogy kivel fekszik le.


azért ahhoz elég low-quality gyógyszert kell szedni, nagyon trehány életmóddal megspékelve, hogy maradandó baja legyen tőle. egyszerűen csak figyelemmel kell szedni, mint a szívritmus-szabályzókat, nem úgy, mint a vitamint reggel. be kell iktatni pár hetes szüneteteket és szevasz.
na persze, ha valaki paranoid vagy nem felel meg a fentieknek, akkor tényleg jobb, ha nem szedi. az elmúlt fél évszázadban elég durván finomhangolták ezeket a pirulákat
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 30 2013 10:34am
Quote (Psyclon @ 30 Jan 2013 15:41)
Kell neked a paragon 100 wizre is! Mi lesz így belőled? Mész majd utcát sepregetni, meg kukasnak!


nah ez a vizsga is eléggé owned jelet mutat :P

80-ból 80 kredit elsőre ^^

This post was edited by Anarkin on Jan 30 2013 10:35am
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 30 2013 10:41am
Quote (Eoghan @ 30 Jan 2013 17:32)
azért ahhoz elég low-quality gyógyszert kell szedni, nagyon trehány életmóddal megspékelve, hogy maradandó baja legyen tőle. egyszerűen csak figyelemmel kell szedni, mint a szívritmus-szabályzókat, nem úgy, mint a vitamint reggel. be kell iktatni pár hetes szüneteteket és szevasz.
na persze, ha valaki paranoid vagy nem felel meg a fentieknek, akkor tényleg jobb, ha nem szedi. az elmúlt fél évszázadban elég durván finomhangolták ezeket a pirulákat


értem.
paranoid = elővigyázatos

amúgy olyannal alapvetően nem állnék össze, aki trehány életmódot folytat, vagy figyelmetlenül kezel ilyen volumenű dolgokat...

ne legyél már mindenben ekkora szakértő, pls
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 30 2013 10:42am
Quote (TassassinHc @ 30 Jan 2013 17:41)
értem.
paranoid = elővigyázatos

amúgy olyannal alapvetően nem állnék össze, aki trehány életmódot folytat, vagy figyelmetlenül kezel ilyen volumenű dolgokat...

ne legyél már mindenben ekkora szakértő, pls


te amugy hány éves vagy?
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 30 2013 10:43am
Quote (Inakwo @ 30 Jan 2013 17:42)
te amugy hány éves vagy?


ha a nevemre kattintasz is megtudod, de a +1-et megértem.
25 leszek augusztusban.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 30 2013 10:45am
Quote (jarabekg @ Jan 30 2013 05:35pm)
Próbáltad mrá egyáltalán? Nem tudom mi nem tetszik benne. Hacsak annyira nem vagy annyira antiszoc, hogy a tudat hogy egy másik emberrel legyél 20 percen keresztül, már az is zavar



amíg nem volt barátnőm, addig kb minden adódó lehetőségre igent mondtam, nem tudom ezzel mi a gond

e: tudom hogy ez kicsit libidó függő. de azért 1-2 hetente nekem szükségem volt a dugásra, különben kisit idegbeteg+ultrakanos lettem


éljen az alkohol :D



azt amúgy nem tudom, hogy te hogy tudsz/tudtál összeszedni hetente csajokat

vagy direkt ilyen ronda, önbizalom hiányos csajokra mentél rá, aztán ráfogtad az alkoholra?
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 30 2013 10:48am
Quote (Saenchai @ 30 Jan 2013 17:45)
azt amúgy nem tudom, hogy te hogy tudsz/tudtál összeszedni hetente csajokat

vagy direkt ilyen ronda, önbizalom hiányos csajokra mentél rá, aztán ráfogtad az alkoholra?


ilyenek voltak és azt hitte nő


óvszer sem kellett, a dugás az dugás. mindenki boldog :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 30 2013 10:50am
Quote (jarabekg @ 30 Jan 2013 16:59)
Én nem ézrem ettől menőnek magam lyl. És azt sem mondom hogy egyéjszakás kaland>kapcsolat. Ez most olyan mint ha eléd raknának valami finomat amit szeretsz, és erre azt mondanád, hogy bocs, nem szeretek enni. És ezért lennék kíváncsi valami épkézláb magyarázatra.

Mert én meg tudom mondani, hogy azért nem szeretem a zacskós levest, mert túl sós, amúgy semmi íze nincs, és pattanásos is leszek a sok tartósítő szertől meg ízfokozótól.


>most nem vagyok éhes
>nem szeretem így enni ezt
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 30 2013 11:03am
Quote (TassassinHc @ Jan 30 2013 05:41pm)
értem.
paranoid = elővigyázatos

amúgy olyannal alapvetően nem állnék össze, aki trehány életmódot folytat, vagy figyelmetlenül kezel ilyen volumenű dolgokat...

ne legyél már mindenben ekkora szakértő, pls


akkor ezentúl a kenyérért is bukósisakban menj ki az utcára, nehogy elbaszarintson egy autó
nem paranoia, csak elővigyázatosság miatt

gondolom nem zavar, hogy nők milliói szedik és legalább ugyan annyinak utána gyerekei is lesznek
Go Back To Magyar Topic List
Prev1144214431444144514465001Next
Closed New Topic New Poll