d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1144114421443144414455001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Jan 30 2013 09:40am
Quote (xGurke @ 30 Jan 2013 16:38)
dr jara frajd gergej


A pinazsír az pinazsír.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jan 30 2013 09:45am
Quote (jarabekg @ Jan 30 2013 04:35pm)
Próbáltad mrá egyáltalán? Nem tudom mi nem tetszik benne. Hacsak annyira nem vagy annyira antiszoc, hogy a tudat hogy egy másik emberrel legyél 20 percen keresztül, már az is zavar



amíg nem volt barátnőm, addig kb minden adódó lehetőségre igent mondtam, nem tudom ezzel mi a gond

e: tudom hogy ez kicsit libidó függő. de azért 1-2 hetente nekem szükségem volt a dugásra, különben kisit idegbeteg+ultrakanos lettem


éljen az alkohol :D


Nyilvan ha valaki nincs oda az egyejszakas kalandokert az antiszoc.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 30 2013 09:46am
mi a retekért kell másokra ráeröltetni a saját faszságát az embernek, ezt sose értettem
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 30 2013 09:49am
Én csak épp ésszel nem értem mit nem lehet szeretni az egyéjszakás kalandokon, de szeretném hogy valaki elmagyarázza nekem.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 30 2013 09:53am
Quote (jarabekg @ Jan 30 2013 04:49pm)
Én csak épp ésszel nem értem mit nem lehet szeretni az egyéjszakás kalandokon, de szeretném hogy valaki elmagyarázza nekem.


Szereted? király jó neked. én meg szeretem a zacskós levest. Gecire nem leszel menő tőle, csak ennyi a nyighaj
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jan 30 2013 09:53am
>tfw maximum zselé
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 30 2013 09:59am
Quote (anyd @ Jan 30 2013 04:53pm)
Szereted? király jó neked. én meg szeretem a zacskós levest. Gecire nem leszel menő tőle, csak ennyi a nyighaj


Én nem ézrem ettől menőnek magam lyl. És azt sem mondom hogy egyéjszakás kaland>kapcsolat. Ez most olyan mint ha eléd raknának valami finomat amit szeretsz, és erre azt mondanád, hogy bocs, nem szeretek enni. És ezért lennék kíváncsi valami épkézláb magyarázatra.

Mert én meg tudom mondani, hogy azért nem szeretem a zacskós levest, mert túl sós, amúgy semmi íze nincs, és pattanásos is leszek a sok tartósítő szertől meg ízfokozótól.
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jan 30 2013 10:00am
Quote (jarabekg @ Jan 30 2013 04:49pm)
Én csak épp ésszel nem értem mit nem lehet szeretni az egyéjszakás kalandokon, de szeretném hogy valaki elmagyarázza nekem.


engem nem is vonz alapon se pl

gumiban dugni? akkor inkább a markom már
nem gumiban meg nem teszem be oda, ahol hetente mások járnak
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 30 2013 10:01am
Quote (szabika @ Jan 30 2013 05:00pm)
engem nem is vonz alapon se pl

gumiban dugni? akkor inkább a markom már
nem gumiban meg nem teszem be oda, ahol hetente mások járnak


ilyen jellegű magyarázatra vártam, nem tudom mit lesz mindjárt mindenki butthurt ha a szekszőr van szó lel
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jan 30 2013 10:06am
>tfw ki kell dobnod két vastag marha szeletet, mert nem tudod elrágni a lüktető ínyed miatt :((((
Go Back To Magyar Topic List
Prev1144114421443144414455001Next
Closed New Topic New Poll