Quote (anyd @ Jan 30 2013 04:53pm)
Szereted? király jó neked. én meg szeretem a zacskós levest. Gecire nem leszel menő tőle, csak ennyi a nyighaj
Én nem ézrem ettől menőnek magam lyl. És azt sem mondom hogy egyéjszakás kaland>kapcsolat. Ez most olyan mint ha eléd raknának valami finomat amit szeretsz, és erre azt mondanád, hogy bocs, nem szeretek enni. És ezért lennék kíváncsi valami épkézláb magyarázatra.
Mert én meg tudom mondani, hogy azért nem szeretem a zacskós levest, mert túl sós, amúgy semmi íze nincs, és pattanásos is leszek a sok tartósítő szertől meg ízfokozótól.