d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1144114421443144414452724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 7 2012 10:26am
Quote (Cpt_Ghost @ 7 Oct 2012 18:24)
én kiestem, stunter jól szétbaszott : DDD


igazából az elsőt ha nem baszom el még meg is nyerhettem volna, de a második siralmas volt.
kicsit poénra vette mondjuk, vagy nem tudom mi a fasz volt az a 20 queen : dd
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 7 2012 10:29am
Quote (Cpt_Ghost @ 7 Oct 2012 18:26)
igazából az elsőt ha nem baszom el még meg is nyerhettem volna, de a második siralmas volt.
kicsit poénra vette mondjuk, vagy nem tudom mi a fasz volt az a 20 queen : dd


marcival nem beszéltél? fura, hogy kikapott
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 7 2012 10:30am
Quote (tevetava @ 7 Oct 2012 18:29)
marcival nem beszéltél? fura, hogy kikapott


az a fasztalicska bbq be cheeselte vagy allinezte.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 7 2012 10:40am
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 7 2012 05:30pm)
az a fasztalicska bbq be cheeselte vagy allinezte.


ebbol is látszik néha micsoda retek ez a játék, az elobb láttam bbq egy meccsét és kibaszott siralmas volt (7 gatebol tamad 10 perc körül 3x workerrel :wacko:), ha nem cheeseli be, valoszinu late gameben marci lábbal is szarrá verte volna
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 7 2012 10:40am
Quote (Fej @ 7 Oct 2012 18:40)
ebbol is látszik néha micsoda retek ez a játék, az elobb láttam bbq egy meccsét és kibaszott siralmas volt (7 gatebol tamad 10 perc körül 3x workerrel :wacko:), ha nem cheeseli be, valoszinu late gameben marci lábbal is szarrá verte volna


truth
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 7 2012 10:41am
Quote (SummertimeClothes @ 7 Oct 2012 18:25)
http://drop.sc/262258
mit csinalok rosszul...


halp
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 7 2012 10:59am
Quote (SummertimeClothes @ Oct 7 2012 05:41pm)
halp


tvp, ezt inkább skippelném
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 7 2012 10:59am
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 7 2012 11:00am
Quote (Fej @ 7 Oct 2012 18:59)
tvp, ezt inkább skippelném


4gate ;(
szinerintem rossz a bunker placement
Go Back To Magyar Topic List
Prev1144114421443144414452724Next
Add Reply New Topic New Poll