d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1144014411442144314445001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 30 2013 09:27am
Quote (Psyclon @ Jan 30 2013 04:25pm)
Komolyan gondolja lol. Elsőnek en is azt hittem. :D
Jajj de nem szeretem az ilyen csajokat. :(


Gurke kell fb a csajhoz? :D


ha jol nez ki nem tudom mit valogatsz, a dugas az dugas

This post was edited by jarabekg on Jan 30 2013 09:27am
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 30 2013 09:29am
Quote (jarabekg @ 30 Jan 2013 16:27)
ha jol nez ki nem tudom mit valogatsz, a dugas az dugas


te milyen sekélyes vagy :O
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 30 2013 09:30am
Quote (jarabekg @ 30 Jan 2013 17:27)
ha jol nez ki nem tudom mit valogatsz, a dugas az dugas


=mindegy csak vegre puncihoz juss
igazi alpha :D
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 30 2013 09:30am
Quote (jarabekg @ 30 Jan 2013 16:27)
ha jol nez ki nem tudom mit valogatsz, a dugas az dugas


ha csunya akkor is dugás az dugás
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Jan 30 2013 09:30am
Quote (jarabekg @ 30 Jan 2013 16:27)
ha jol nez ki nem tudom mit valogatsz, a dugas az dugas


Nem tudom. Hülye vagyok ilyen szempontból.

Uszomester vagyok. Annyi csajt dughattam volna meg hogy gurke elbujhatna.
Megis :( lehet buzi vagyok, de sajnos sose voltam oda nagyon az egy éjszakás szarsagokert.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 30 2013 09:31am
Quote (Psyclon @ Jan 30 2013 03:25pm)
Komolyan gondolja lol. Elsőnek en is azt hittem. :D
Jajj de nem szeretem az ilyen csajokat. :(


Gurke kell fb a csajhoz? :D


gieb
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 30 2013 09:35am
Quote (Psyclon @ Jan 30 2013 04:30pm)
Nem tudom. Hülye vagyok ilyen szempontból.

Uszomester vagyok. Annyi csajt dughattam volna meg hogy gurke elbujhatna.
Megis :( lehet buzi vagyok, de sajnos sose voltam oda nagyon az egy éjszakás szarsagokert.


Próbáltad mrá egyáltalán? Nem tudom mi nem tetszik benne. Hacsak annyira nem vagy annyira antiszoc, hogy a tudat hogy egy másik emberrel legyél 20 percen keresztül, már az is zavar

Quote (ecneB @ Jan 30 2013 04:30pm)
=mindegy csak vegre puncihoz juss
igazi alpha :D


amíg nem volt barátnőm, addig kb minden adódó lehetőségre igent mondtam, nem tudom ezzel mi a gond

e: tudom hogy ez kicsit libidó függő. de azért 1-2 hetente nekem szükségem volt a dugásra, különben kisit idegbeteg+ultrakanos lettem
Quote (Inakwo @ Jan 30 2013 04:30pm)
ha csunya akkor is dugás az dugás


éljen az alkohol :D

This post was edited by jarabekg on Jan 30 2013 09:36am
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Jan 30 2013 09:37am
Quote (jarabekg @ 30 Jan 2013 16:35)
Próbáltad mrá egyáltalán? Nem tudom mi nem tetszik benne. Hacsak annyira nem vagy annyira antiszoc, hogy a tudat hogy egy másik emberrel legyél 20 percen keresztül, már az is zavar



amíg nem volt barátnőm, addig kb minden adódó lehetőségre igent mondtam, nem tudom ezzel mi a gond


éljen az alkohol :D


Próbáltam-e? ^^ voltam kamasz, sőt azért utóbbi időben is akadt, csak azt mondom sose voltam oda érte.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 30 2013 09:38am
dr jara frajd gergej
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 30 2013 09:39am
Quote (xGurke @ Jan 30 2013 04:38pm)
dr jara frajd gergej


dr gurke papagály
Go Back To Magyar Topic List
Prev1144014411442144314445001Next
Closed New Topic New Poll