d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1143914401441144214435001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 30 2013 09:08am
Nekem reggel áramszünet volt, ugyhogy beszedtem 3 xanaxot és meditáltam
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Jan 30 2013 09:10am
Quote (anyd @ 30 Jan 2013 16:08)
Nekem reggel áramszünet volt, ugyhogy beszedtem 3 xanaxot és meditáltam


Mertnem aludtál tovább?
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jan 30 2013 09:14am
Quote (xGurke @ 30 Jan 2013 16:53)
tfw a bölcsész ismerősök azt hiszik, hogy azért mert nekik több tárgyuk van nehezebb a sulijuk
nem is hallottak még 7 kredites tárgyról
10 kreditesről ( molekulák világáról) meg pláne


nemtom nekem volt 8kredites tárgyam, de sokkal jobban szerettem, hogy corvinuson a legszarabb szar is 3 kredit kb, a fontos tárgyak meg 5, vagy több, eltén meg minden ilyen 2 kredites szutyok, vagy a komolyabb tárgyak meg 3...
bár az is benne van a dologban, h corvinuson pl a sokkredites tárgyaknak az előadás + szeminárium is ugyanabba a jegybe számított, eltén meg kettészednek mindent
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Jan 30 2013 09:16am
Csajjal beszélgetek fészen. Nyáron itt dolgozott pultoskent.
Kérdezi hol vagyok most.
Mondom sajnos nem alattad.
Erre a csaj: ez orvosolható.

Tfw: sok a kurva ismerős. :(

/bölcsész a csaj/
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 30 2013 09:20am
Quote (Psyclon @ Jan 30 2013 04:16pm)
Csajjal beszélgetek fészen. Nyáron itt dolgozott pultoskent.
Kérdezi hol vagyok most.
Mondom sajnos nem alattad.
Erre a csaj: ez orvosolható.

Tfw: sok a kurva ismerős. :(

/bölcsész a csaj/


tru alfa
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 30 2013 09:21am
Quote (Psyclon @ 30 Jan 2013 16:16)
Csajjal beszélgetek fészen. Nyáron itt dolgozott pultoskent.
Kérdezi hol vagyok most.
Mondom sajnos nem alattad.
Erre a csaj: ez orvosolható.

Tfw: sok a kurva ismerős. :(

/bölcsész a csaj/


van humorérzéke
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 30 2013 09:21am
Quote (fahrii @ Jan 30 2013 03:21pm)
van humorérzéke


Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Jan 30 2013 09:25am
Quote (fahrii @ 30 Jan 2013 16:21)
van humorérzéke


Komolyan gondolja lol. Elsőnek en is azt hittem. :D
Jajj de nem szeretem az ilyen csajokat. :(


Gurke kell fb a csajhoz? :D
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 30 2013 09:26am
Quote (Psyclon @ Jan 30 2013 04:10pm)
Mertnem aludtál tovább?


mert elkezdett kimerülni a vezetékes vezetéknélküli telefon és csipogott
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 30 2013 09:26am
Quote (Psyclon @ 30 Jan 2013 16:16)
Csajjal beszélgetek fészen. Nyáron itt dolgozott pultoskent.
Kérdezi hol vagyok most.
Mondom sajnos nem alattad.
Erre a csaj: ez orvosolható.

Tfw: sok a kurva ismerős. :(

/bölcsész a csaj/


rajtad kívül még hány srácnak írhatja ezt? ^^
btw, hajrá és képet, természetesen mellékelj. (de csak az előtte verzióról)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1143914401441144214435001Next
Closed New Topic New Poll