d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mekprogramozzuk Topic
Prev1143144145146147249Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Mar 22 2016 07:54am
Quote (llllllllllll @ 22 Mar 2016 08:58)
@anarkin


Azt néztem h ASP. Net jó lehet nekem
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Mar 23 2016 01:55pm
matlabban van paracs sor/oszlop kicserelesere matrixban direkt, vagy csinalni kell egy klont es azzal csinalni?
se konyvben se programban se googlelel nem talalom :S

This post was edited by SummertimeClothes on Mar 23 2016 01:56pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Mar 23 2016 02:07pm
Quote (SummertimeClothes @ Mar 23 2016 07:55pm)
matlabban van paracs sor/oszlop kicserelesere matrixban direkt, vagy csinalni kell egy klont es azzal csinalni?
se konyvben se programban se googlelel nem talalom :S


A = B[5,:]
B[5,:] = B[6,:]
B[6,:] = A
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Mar 23 2016 02:09pm
Quote (llllllllllll @ 23 Mar 2016 21:07)
A = B[5,:]
B[5,:] = B[6,:]
B[6,:] = A


ja igy csinalom most kb, csak gondoltam hatha van valami szebb
ty
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Mar 23 2016 02:11pm
áki)
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Mar 24 2016 01:40am
Quote (SummertimeClothes @ Mar 23 2016 08:09pm)
ja igy csinalom most kb, csak gondoltam hatha van valami szebb
ty


nincsen szerintem
vagy ha van, akkor szólj
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Mar 24 2016 03:07am
Quote (fahrii @ Mar 22 2016 01:54pm)
Azt néztem h ASP. Net jó lehet nekem


igazából az az egyetlen lehetőséged :P

asp.net mvc, nem egy rocket science, de ha nem láttál még sose, akkor azért sokat kell olvasni
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Mar 24 2016 03:57am
oké

tegnap valamiért kitaláltam, hogy a szakdolgozatomat flash alapon tök király lenne megcsinálni, viszont totál 0 tudásom van hozzá

az kéne, hogy van egy alaptérkép, azon 50-60 pont, ha rákattintasz akkor kiad egy képet, és mellette adatokat az adott pontról
lehetne ki be zoomolni, és nagyon fasza lenne ha kiírná az aktuális kurzor EOV koordinátáit, az aktuális méretarányt

szóval kérdés: a 0 tudásommal ha elkezdeném meg tudnám csinálni, vagy nagyon felejtős a téma, és inkább verjem ki a fejemből?
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Mar 24 2016 04:48am
Quote (Ghostmasterq @ 24 Mar 2016 10:57)
oké

tegnap valamiért kitaláltam, hogy a szakdolgozatomat flash alapon tök király lenne megcsinálni, viszont totál 0 tudásom van hozzá

az kéne, hogy van egy alaptérkép, azon 50-60 pont, ha rákattintasz akkor kiad egy képet, és mellette adatokat az adott pontról
lehetne ki be zoomolni, és nagyon fasza lenne ha kiírná az aktuális kurzor EOV koordinátáit, az aktuális méretarányt

szóval kérdés: a 0 tudásommal ha elkezdeném meg tudnám csinálni, vagy nagyon felejtős a téma, és inkább verjem ki a fejemből?


?
dead technology
a böngészők explicit tiltják
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Mar 24 2016 06:17am
Quote (Anarkin @ 24 Mar 2016 11:48)
?
dead technology
a böngészők explicit tiltják


?
és ha más alapon csinálnám meg?
hülyeség lenne akár belekezdeni is, mert nehéz, vagy meg lehet csinálni?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1143144145146147249Next
Add Reply New Topic New Poll