d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev11431441451461474303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Jun 11 2011 02:02am
Quote (N4aBz @ Jun 11 2011 10:00am)
degáz. Sajnálom amúgy. Nembaj, másik accoddal sokkalta jobb leszel.


jah:(

na mind1 addoltam mindenkit ha akartok jatszani irjatok
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 11 2011 05:15am
Quote (Moonflow @ 11 Jun 2011 03:42)
zsan neked mi az accod?
most telepitem, eppen patchel


Dalarchone

de most látom, h már írta kacsa

Quote (championmath @ 11 Jun 2011 09:09)
Fasza , banned vagyok 2285 március 25. ig, pmeljetek accountokat majd ha akartok jatszani.

Bye bye ~15 skin :mad:

Kár h nem értem el 1000 wint, rankedekkel együtt kb 780


mondjuk ez elég durva... hány leaved volt?
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jun 11 2011 06:02am
Quote (harcikacsa17 @ 11 Jun 2011 08:30)
Me: Rajkrém
Jara: Jaaraa
Zsan : Dalarchone
LvL 12-15 között vagyunk
összesen 4 en szoktunk menni mert jön zsan haverja is
Imo Jöhetsz velünk ha kezdesz újat.
ja ás az esetek 95% ban nyerünk.


Hany accountod van mar neked, uristen... Nem allod meg a helyed ranked-ben, vagy mi?
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Jun 11 2011 06:07am
Quote (Moonflow @ Jun 11 2011 12:02pm)
Hany accountod van mar neked, uristen... Nem allod meg a helyed ranked-ben, vagy mi?

csak ez van meg az eredeti a 30-as
csak a rainbowshitet meg kellet változtatnom a shit miatt,és ezért Rajkrém

This post was edited by harcikacsa17 on Jun 11 2011 06:08am
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jun 12 2011 03:58am
Nem tudom hányan játszotok Oriannával,de érdekelne a véleményetek rúnák terén.

mpen marks
mp5 seals
ap blues

eddig ezek vannak,quintessencenek vajon AP/MS vagy mpen lenne a jobb,netán flat hp,mert kezdésnél ~460 hpm van,ha nem doran ringet veszek :c
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jun 12 2011 03:59am
Quote (H4xooR @ 12 Jun 2011 11:58)
Nem tudom hányan játszotok Oriannával,de érdekelne a véleményetek rúnák terén.

mpen marks
mp5 seals
ap blues

eddig ezek vannak,quintessencenek vajon AP/MS vagy mpen lenne a jobb,netán flat hp,mert kezdésnél ~460 hpm van,ha nem doran ringet veszek :c


ap quint, és vegyél dorant
kb ugyanarra jön ki mintha ap tomeal kezdesz, és van manaregen is
mondjuk láma vagyok, sose volt oriannám, de úgy csinálnám

This post was edited by hedgehogsword on Jun 12 2011 04:00am
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Jun 12 2011 09:04am
Quote (zsansaccount @ Jun 11 2011 01:15pm)
Dalarchone

de most látom, h már írta kacsa



mondjuk ez elég durva... hány leaved volt?


kb 15 leavem ha volt

mondjuk nem tudom min csodálkozok most olvasom a terms of use-t: RIOT GAMES RESERVES THE RIGHT TO SUSPEND, TERMINATE, MODIFY OR DELETE YOUR ACCOUNT AT ANY TIME FOR ANY REASON OR NO REASON, WITH OR WITHOUT NOTICE TO YOU, AND WITH NO LIABILITY OF ANY KIND TO YOU.

király

This post was edited by championmath on Jun 12 2011 09:21am
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 12 2011 09:23am
Quote (championmath @ 12 Jun 2011 17:04)
kb 15 leavem ha volt


az a szar az egészben, h olyan sok meccsből simán előfordul annyi, egyáltalán nem sok/számottevő... sztem reklamálj, h a skineket kéred vagy valami... akármi, mert az így nagyon nagy faszság

btw lux-ra jó az, h
doran, kage's, boots, mejai's, rabadon, sorc boots, lich bane, zohnya's, void staff vagy van jobb ötletetek?
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Jun 12 2011 09:24am
Quote (zsansaccount @ Jun 12 2011 05:23pm)
az a szar az egészben, h olyan sok meccsből simán előfordul annyi, egyáltalán nem sok/számottevő... sztem reklamálj, h a skineket kéred vagy valami... akármi, mert az így nagyon nagy faszság

btw lux-ra jó az, h
doran, kage's, boots, mejai's, rabadon, sorc boots, lich bane, zohnya's, void staff vagy van jobb ötletetek?


Már írtam ,de a válasz ott van a terms of useban xd RIOT GAMES RESERVES THE RIGHT TO SUSPEND, TERMINATE, MODIFY OR DELETE YOUR ACCOUNT AT ANY TIME FOR ANY REASON OR NO REASON, WITH OR WITHOUT NOTICE TO YOU, AND WITH NO LIABILITY OF ANY KIND TO YOU.

This post was edited by championmath on Jun 12 2011 09:24am
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 12 2011 10:11am
Quote (championmath @ 12 Jun 2011 17:24)
Már írtam ,de a válasz ott van a terms of useban xd RIOT GAMES RESERVES THE RIGHT TO SUSPEND, TERMINATE, MODIFY OR DELETE YOUR ACCOUNT AT ANY TIME FOR ANY REASON OR NO REASON, WITH OR WITHOUT NOTICE TO YOU, AND WITH NO LIABILITY OF ANY KIND TO YOU.


ez egy nagyon nagy faszság, csak ezt tudom ismételni
Go Back To Magyar Topic List
Prev11431441451461474303Next
Add Reply New Topic New Poll