d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev11431441451461471650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 10 2009 10:15pm
Quote (Rezs @ Fri, Sep 11 2009, 12:17am)
elkezdtem nézni ezt a District 9 című filmet, és hát 30. percnél inkább befejeztem, ennyi elég is volt...sőt, még sok is


én is végigpörgettem unottan
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Sep 10 2009 11:13pm
Megnéztem én is, imo kicsit overrated.
Bár az idegenek szépen ki vannak dolgozva, a színészek közül mindegyik noname mégis jól teljesítenek és ez a dél-afrikai helyszín is tetszik nekem (fock!)^^.
A koncepció se rossz imo.
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 10 2009 11:34pm
Na már töltöm a district 9-t, egy sci-finek sose tudok ellenállni, pedig a trailer nem igazán hatott meg, azok a No Aliens Allowed táblák az idióta pictogramokkal kifejezetten rossz előérzetre adnak okot. :lol:
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Sep 10 2009 11:36pm
Quote (ElCapitano @ Fri, 11 Sep 2009, 06:34)
Na már töltöm a district 9-t, egy sci-finek sose tudok ellenállni, pedig a trailer nem igazán hatott meg, azok a No Aliens Allowed táblák az idióta pictogramokkal kifejezetten rossz előérzetre adnak okot. :lol:


ha szereted a sci-fit, akkor sztem mindenkeppen keszulj az Avatar-ra
ha csak fele olyan jo mint a trailer... ütni fog

This post was edited by A122 on Sep 10 2009 11:36pm
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 11 2009 12:03am
Hhhmmm


Játék a végsőkig
http://port.hu/pls/me/video.link_popup?i_object_id=98912&i_area_id=6

Kicsit olyannak tűnik mint a Svárcis "The Running Man". Mindjárt belenézek.
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Sep 11 2009 12:17am
Quote (beni @ Fri, 11 Sep 2009, 07:03)
Hhhmmm


Játék a végsőkig
http://port.hu/pls/me/video.link_popup?i_object_id=98912&i_area_id=6

Kicsit olyannak tűnik mint a Svárcis "The Running Man". Mindjárt belenézek.


milyen jó kis film az
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 12 2009 05:30am
Hát ez a District 9, elég szar film lett, annyira végtelenül antipatikus a főszereplő és tényleg annyira buta. Nem az hogy átlagember meg mitomén hanem segg hülye. És az egész helyzet is olyan butyuta ,ott az idegen technológia de azon az ügynökségen kívül mindenki leszarja, leszarják az idegen űrhajót is, robotok szanaszét stb- Egyedül az idegen fegyverek lettek benne atomkirályak. Lighting gun ftw. 8D
Banned
Posts: 21,055
Joined: May 29 2007
Gold: 0.00
Warn: 80%
Sep 12 2009 05:31am
Quote (ElCapitano @ Sat, Sep 12 2009, 11:30am)
Hát ez a District 9, elég szar film lett, annyira végtelenül antipatikus a főszereplő és tényleg annyira buta. Nem az hogy átlagember meg mitomén hanem segg hülye. És az egész helyzet is olyan butyuta ,ott az idegen technológia de azon az ügynökségen kívül mindenki leszarja, leszarják az idegen űrhajót is, robotok szanaszét stb- Egyedül az idegen fegyverek lettek benne atomkirályak. Lighting gun ftw. 8D


sztem pedig egesz gz :<
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Sep 12 2009 05:32am
Quote (ElCapitano @ Sat, Sep 12 2009, 12:30pm)
Hát ez a District 9, elég szar film lett, annyira végtelenül antipatikus a főszereplő és tényleg annyira buta. Nem az hogy átlagember meg mitomén hanem segg hülye. És az egész helyzet is olyan butyuta ,ott az idegen technológia de azon az ügynökségen kívül mindenki leszarja, leszarják az idegen űrhajót is, robotok szanaszét stb- Egyedül az idegen fegyverek lettek benne atomkirályak. Lighting gun ftw. 8D


de tök jó postert láttam belőle :mellow:
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 12 2009 09:06am
State of play (2009) - A dolgok állása

Quote
A jóképű, hidegvérű kongresszusi képviselő, Stephen Collins jelenti pártjának a jövőt: tiszteletreméltó jelölt, aki a védelmi kiadásokat felügyelő bizottság elnöke. Mindenki úgy véli, hogy az ifjú üstökös lesz pártja befutója a következő elnökválasztáson. Egészen addig, amíg az asszisztensét - aki nem mellékesen a szeretője is - brutálisan meg nem gyilkolják, és a mélyre eltemetett titkok egymás után kezdenek felbukkanni. Cal McCaffrey dörzsölt washingtoni riportern, akinek abban a kétes szerencsében van része, hogy régi barátság fűzi mind a képviselőhöz, mind pedig Cameronhoz, a könyörtelen szerkesztőhöz, aki őt küldi kutakodni az ügyben. Amikor társával, Dellával megpróbálják felfedni a gyilkos kilétét, McCaffrey egy olyan eltussolási ügyre akad, amely alapjaiban rengetheti meg az ország hatalmi struktúráját. A játékmesterek és gazdag politikusok városában csak egyfajta igazságra lelhet: ha milliárdok forognak kockán, akkor senki tisztessége, szerelme vagy élete nincs biztonságban.
Go Back To Magyar Topic List
Prev11431441451461471650Next
Add Reply New Topic New Poll