Quote (Rawen @ 7 Oct 2012 12:45)
>dreamhack bukarest
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
en is rohogtem, bar inkabb szanalmasnak tartom, hogy meg a romanok is kepesek valamit osszehozni, csak mi magyarok nem.
Quote (tevetava @ 7 Oct 2012 12:46)
jelentkezzek én is protossal? talán még ki is jutnék
hat jelentkezz, meg idod is van, vicces lenne egymassal dobna ossze az elso korben : D
This post was edited by Cpt_Ghost on Oct 7 2012 04:47am