d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1143814391440144114422724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 7 2012 04:46am
Quote (Cpt_Ghost @ 7 Oct 2012 12:44)


jelentkezzek én is protossal? talán még ki is jutnék
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 7 2012 04:47am
Quote (Rawen @ 7 Oct 2012 12:45)
>dreamhack bukarest
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


en is rohogtem, bar inkabb szanalmasnak tartom, hogy meg a romanok is kepesek valamit osszehozni, csak mi magyarok nem.
Quote (tevetava @ 7 Oct 2012 12:46)
jelentkezzek én is protossal? talán még ki is jutnék


hat jelentkezz, meg idod is van, vicces lenne egymassal dobna ossze az elso korben : D

This post was edited by Cpt_Ghost on Oct 7 2012 04:47am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 7 2012 04:49am
Quote (Cpt_Ghost @ 7 Oct 2012 12:47)
en is rohogtem, bar inkabb szanalmasnak tartom, hogy meg a romanok is kepesek valamit osszehozni, csak mi magyarok nem.


hat jelentkezz, meg idod is van, vicces lenne egymassal dobna ossze az elso korben : D


Nem kell messzire menni amúgy, Ukrajnában a Starladder prizepoolt támogatja az állam. Eléggé meglepődtem amikor megtudtam.

This post was edited by Rawen on Oct 7 2012 04:49am
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 7 2012 04:49am
majd streamelj ha szabad

Quote (Rawen @ 7 Oct 2012 12:49)
Nem kell messzire menni amúgy, Ukrajnában a Starladder prizepoolt támogatja az állam. Eléggé meglepődtem amikor megtudtam.


kievben van valami gecimeno esport arena is, jelly :<

This post was edited by SummertimeClothes on Oct 7 2012 04:50am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 7 2012 04:49am
Quote (Rawen @ 7 Oct 2012 12:49)
Nem kell messzire menni amúgy, Ukrajnában a Starladder prizepoolt támogatja az állam. Eléggé meglepődtem amikor megtudtam.


hat mostmar en is meglepodtem rajta, mert fogalmam nem volt errol.
I don't want to live here anymore.
Quote (SummertimeClothes @ 7 Oct 2012 12:49)
majd streamelj ha szabad


lesznek normalis kommentatorok

This post was edited by Cpt_Ghost on Oct 7 2012 04:50am
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 7 2012 04:51am
Quote (Cpt_Ghost @ 7 Oct 2012 12:49)
hat mostmar en is meglepodtem rajta, mert fogalmam nem volt errol.
I don't want to live here anymore.


lesznek normalis kommentatorok


nem olvastam vegig az egeszet de gondolom nem egyesevel mennek majd a jatekok, aztan nem bizti hogy a te gamedet pickelik
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 7 2012 04:52am
Quote (SummertimeClothes @ 7 Oct 2012 12:51)
nem olvastam vegig az egeszet de gondolom nem egyesevel mennek majd a jatekok, aztan nem bizti hogy a te gamedet pickelik


hat a multkori utan en nem hiszem, hogy fogok laddert streamelni, 200/200-on ugy be szaggatott a gecibe egyik tvp-ben, hogy inkabb nem is reszletezem mi lett az engagement eredmenye.
legalabbis amig nincs kesz a gepem

This post was edited by Cpt_Ghost on Oct 7 2012 04:53am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 7 2012 05:02am
Quote (Cpt_Ghost @ 7 Oct 2012 12:47)
en is rohogtem, bar inkabb szanalmasnak tartom, hogy meg a romanok is kepesek valamit osszehozni, csak mi magyarok nem.


hat jelentkezz, meg idod is van, vicces lenne egymassal dobna ossze az elso korben : D


ko, lenyírom a füvet, aztán játszok párat, hogy tudjam legalább, hogy mit csinálok :DD
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 7 2012 09:05am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 7 2012 09:08am
Quote (Cpt_Ghost @ 7 Oct 2012 17:05)


engem is nézzetek majd! Corsair becses nevem
Go Back To Magyar Topic List
Prev1143814391440144114422724Next
Add Reply New Topic New Poll