d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1143614371438143914405001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 29 2013 04:14pm
nvm

This post was edited by TassassinHc on Jan 29 2013 04:14pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 29 2013 04:39pm
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 29 2013 04:41pm
Quote (Eoghan @ Jan 29 2013 11:05pm)
ez mennyire bölcs dolog?
nem marja szarrá a fogínyt?


nem, csak nekem alapbol érzékeny + szárazon basztam az ínyem, elfelejtettem ezt a praktikus tippet amit vis mondott, a forro viz.
a fogaknak nem tesz rosszat elvileg ha heti 1-2x csinálja az ember, de most csomot olvastam utána. A legegészségesebb modszer az a SZÉN lenne. Lehet kapni elvileg ilyen szenes fogkrémet, de igazábol bármilyen szén megteszi
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jan 29 2013 04:51pm
Quote (anyd @ Jan 29 2013 11:41pm)
nem, csak nekem alapbol érzékeny + szárazon basztam az ínyem, elfelejtettem ezt a praktikus tippet amit vis mondott, a forro viz.
a fogaknak nem tesz rosszat elvileg ha heti 1-2x csinálja az ember, de most csomot olvastam utána. A legegészségesebb modszer az a SZÉN lenne. Lehet kapni elvileg ilyen szenes fogkrémet, de igazábol bármilyen szén megteszi


cseh ledvicei kockadarabos: 5000ft/q

szerintem veszel egy mázsát, ha napi hármat rágcsálsz el, akkor is elég egy életre a fogadra!
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 29 2013 05:03pm
Quote (szabika @ 29 Jan 2013 23:51)
cseh ledvicei kockadarabos: 5000ft/q

szerintem veszel egy mázsát, ha napi hármat rágcsálsz el, akkor is elég egy életre a fogadra!


:D
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 29 2013 05:22pm
Quote (anyd @ Jan 29 2013 11:41pm)
nem, csak nekem alapbol érzékeny + szárazon basztam az ínyem, elfelejtettem ezt a praktikus tippet amit vis mondott, a forro viz.
a fogaknak nem tesz rosszat elvileg ha heti 1-2x csinálja az ember, de most csomot olvastam utána. A legegészségesebb modszer az a SZÉN lenne. Lehet kapni elvileg ilyen szenes fogkrémet, de igazábol bármilyen szén megteszi


ennek a szenes fogkrémnek utánaolvasok. mit írnak, hány fogmosás után kezd látható eredménye lenni?
mindenféle "természetes" fogsárgulás ellen jó vagy pl. csak a bagósoknak segít kifejezetten vagy ilyesmi?

Quote (szabika @ Jan 29 2013 11:51pm)
cseh ledvicei kockadarabos: 5000ft/q

szerintem veszel egy mázsát, ha napi hármat rágcsálsz el, akkor is elég egy életre a fogadra!


pro tip :thumbsup:
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Jan 29 2013 05:33pm
Quote (TassassinHc @ 29 Jan 2013 22:11)
mivel foglalkozol, ha szabad?


mezőgazdasági östermelő alias paraszt / de ezt mar mindenki tudhassa itten forumteleken

This post was edited by kusziyoker on Jan 29 2013 05:34pm
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 29 2013 05:45pm
Quote (kusziyoker @ 30 Jan 2013 00:33)
mezőgazdasági östermelő alias paraszt / de ezt mar mindenki tudhassa itten forumteleken


én nem tudtam.
szeretek állatokkal foglalkozni, de kb minden más idegen ez ügyben.
imo jó lehet, ha az ember ért a ház körüli dolgokhoz (nagyobb körben is).




/e:
csomó jó feel.

This post was edited by TassassinHc on Jan 29 2013 05:47pm
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 29 2013 05:48pm
Quote (Eoghan @ Jan 30 2013 12:22am)
ennek a szenes fogkrémnek utánaolvasok. mit írnak, hány fogmosás után kezd látható eredménye lenni?
mindenféle "természetes" fogsárgulás ellen jó vagy pl. csak a bagósoknak segít kifejezetten vagy ilyesmi?



pro tip  :thumbsup:


természetes ellen is jó, sőt a legvadabbak földieperrel kenik a foguk
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jan 29 2013 07:11pm
tfw már most remegek és idegbajos vagyok a mai vizsga miatt
Go Back To Magyar Topic List
Prev1143614371438143914405001Next
Closed New Topic New Poll