Quote (SummertimeClothes @ 5 Oct 2012 18:26)
mekkora felbontas, mekkora windows sens?
windowsban alapertelmezett kozepen kene maradjon, ugy a legjobb, ha ugy feltolod scben 100%ra a sensitivityt es meg ugy is lassu neked akkor nem szoltam.
default, az sc2-ben meg valami 80%-on volt, de ott nem tudtam normalisan beloni, ha kicsit lejjebb vettem lassu, ha kicsit feljebb akkor meg tul gyors volt ( mar most az uj egerrel), most hogy mar mekprogramoztam fasza az eger, nem azert vettem az egeret mert hurr durr sokadpilolol, csak mert ez tetszett, meg csak jot mondtak rola.
/
http://www.gamereplays.org/starcraft2/replays.php?game=33&show=details&id=272348azert ezt erdemes megnezni