d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1143614371438143914402724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 5 2012 10:15am
Quote (Cpt_Ghost @ 5 Oct 2012 18:15)
kicsit továbbkonfigoltam az egeremet, mostmár csak jólesz.


azer remelem nem 133337 dpin hasznalod csak azert, mert lehet
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 5 2012 10:17am
Quote (SummertimeClothes @ 5 Oct 2012 18:15)
azer remelem nem 133337 dpin hasznalod csak azert, mert lehet


eddig 4k volt a main profile, de lejjebb vettem 3500-ra most, meglatom milyen (mindig magas egererzekenyseggel jatszom mindent, fpseket is ilyen 80%-on jatszottam regen is)

This post was edited by Cpt_Ghost on Oct 5 2012 10:20am
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 5 2012 10:21am
Quote (Cpt_Ghost @ 5 Oct 2012 18:17)
eddig 4k volt a main profile, de lejeb vettem 3500-ra most, meglatom milyen (mindig magas egererzekenyseggel jatszom mindent, fpseket is ilyen 80%-on jatszottam regen is)


protip: gecire nem szamit semmit az egvilagon a dpi plane scben, ha 1080pen jatszol gecimagas sensitivityvel kellhet max 1000 folotti
windows 6/11 meg 800 dpi aztan cas, ha tenyleg nagy felbontasban jatszol akkor baszkuralhatod ingame a sensitivityt esetleg

This post was edited by SummertimeClothes on Oct 5 2012 10:23am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 5 2012 10:23am
Quote (SummertimeClothes @ 5 Oct 2012 18:21)
protip: gecire nem szamit semmit az egvilagon a dpi plane scben, ha 1080pen jatszol gecimagas sensitivityvel kellhet max 1000 folotti


lol nope
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 5 2012 10:23am
Quote (Cpt_Ghost @ 5 Oct 2012 18:23)
lol nope


lol yep
http://www.funender.com/quake/mouse/index.html
dpi = gaymer cegek altal hypeolt parasztvakitas, nemigen van ertelmes dolog amibel felulmulhatnak egymast ezert egyre tobb dpit nyomnak a kenyelmetlen ledes szarjaikba

This post was edited by SummertimeClothes on Oct 5 2012 10:25am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 5 2012 10:25am
Quote (SummertimeClothes @ 5 Oct 2012 18:23)


ne akard mar megmagyarazni, hogy nem szamit, amikor 1500 dpi-n lassu mint a faszom 3.5k-n meg pont jo?
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 5 2012 10:26am
Quote (Cpt_Ghost @ 5 Oct 2012 18:25)
ne akard mar megmagyarazni, hogy nem szamit, amikor 1500 dpi-n lassu mint a faszom 3.5k-n meg pont jo?


mekkora felbontas, mekkora windows sens?
windowsban alapertelmezett kozepen kene maradjon, ugy a legjobb, ha ugy feltolod scben 100%ra a sensitivityt es meg ugy is lassu neked akkor nem szoltam.

This post was edited by SummertimeClothes on Oct 5 2012 10:40am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 5 2012 11:49am
Quote (SummertimeClothes @ 5 Oct 2012 18:26)
mekkora felbontas, mekkora windows sens?
windowsban alapertelmezett kozepen kene maradjon, ugy a legjobb, ha ugy feltolod scben 100%ra a sensitivityt es meg ugy is lassu neked akkor nem szoltam.


default, az sc2-ben meg valami 80%-on volt, de ott nem tudtam normalisan beloni, ha kicsit lejjebb vettem lassu, ha kicsit feljebb akkor meg tul gyors volt ( mar most az uj egerrel), most hogy mar mekprogramoztam fasza az eger, nem azert vettem az egeret mert hurr durr sokadpilolol, csak mert ez tetszett, meg csak jot mondtak rola.
/
http://www.gamereplays.org/starcraft2/replays.php?game=33&show=details&id=272348
azert ezt erdemes megnezni
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 6 2012 01:50am
azert az jo dreamhack bucharesten, hogy van 15 terran, 21 zerg, es 28 protoss
: DDDDDD
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Oct 6 2012 07:42am
Quote (Cpt_Ghost @ 6 Oct 2012 08:50)
azert az jo dreamhack bucharesten, hogy van 15 terran, 21 zerg, es 28 protoss
: DDDDDD


tvt döntő inc
Go Back To Magyar Topic List
Prev1143614371438143914402724Next
Add Reply New Topic New Poll