d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev1143614371438143914401887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 6 2012 06:08am
Quote (Eoghan @ 6 Dec 2012 13:03)
amikbe mentél most kisebb szinten(insta-instance-dungeon) annak van egy "nagyoknak való" verziója. Raid a neve, mert mint a neve is sugallja 10-25 fő van benne egyszerre. a mobok sokkal-sokkal nehezebbek, mint azokban az instákban, ahova eddig mentél.
nagyon fontos, hogy valami voip szolgáltatások legyetek, kell 1 vezető és a taktika pontos ismerete. együtt kell néha mozogni, néha meg lehető legtávolabb állni egymástól, kikerülni különböző spelleket meg isten tudja. van bennük több csavar, legtöbb boss fight igyekszik különböző lenni.
ezeket általában elég nehéz megölni(amikor bejön 1 új insta), mert nem ismered a taktikát. addig kell neki menni és meghalni, amíg ki nem ismered a fight mechanizmusát. ha megöltétek a bosst, akkor haladtatok a progressel.
minél több bosst öltök meg adott instában, annál jobban progresseltek.


jól hangzik :D
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Dec 6 2012 06:20am
Quote (Eoghan @ Dec 6 2012 02:03pm)
amikbe mentél most kisebb szinten(insta-instance-dungeon) annak van egy "nagyoknak való" verziója. Raid a neve, mert mint a neve is sugallja 10-25 fő van benne egyszerre. a mobok sokkal-sokkal nehezebbek, mint azokban az instákban, ahova eddig mentél.
nagyon fontos, hogy valami voip szolgáltatások legyetek, kell 1 vezető és a taktika pontos ismerete. együtt kell néha mozogni, néha meg lehető legtávolabb állni egymástól, kikerülni különböző spelleket meg isten tudja. van bennük több csavar, legtöbb boss fight igyekszik különböző lenni.
ezeket általában elég nehéz megölni(amikor bejön 1 új insta), mert nem ismered a taktikát. addig kell neki menni és meghalni, amíg ki nem ismered a fight mechanizmusát. ha megöltétek a bosst, akkor haladtatok a progressel.
minél több bosst öltök meg adott instában, annál jobban progresseltek.


elkapott a nosztalgia :(
4.2ben imádtam zul gurub és zul amant
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 6 2012 06:23am
Quote (Eoghan @ 6 Dec 2012 14:03)
amikbe mentél most kisebb szinten(insta-instance-dungeon) annak van egy "nagyoknak való" verziója. Raid a neve, mert mint a neve is sugallja 10-25 fő van benne egyszerre. a mobok sokkal-sokkal nehezebbek, mint azokban az instákban, ahova eddig mentél.
nagyon fontos, hogy valami voip szolgáltatások legyetek, kell 1 vezető és a taktika pontos ismerete. együtt kell néha mozogni, néha meg lehető legtávolabb állni egymástól, kikerülni különböző spelleket meg isten tudja. van bennük több csavar, legtöbb boss fight igyekszik különböző lenni.
ezeket általában elég nehéz megölni(amikor bejön 1 új insta), mert nem ismered a taktikát. addig kell neki menni és meghalni, amíg ki nem ismered a fight mechanizmusát. ha megöltétek a bosst, akkor haladtatok a progressel.
minél több bosst öltök meg adott instában, annál jobban progresseltek.


meg amikor szil meg pocok 0 geares mage-ével 1.2k mmr-en progresselünk, azis progress
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 6 2012 06:58am
Quote (bajcli @ 6 Dec 2012 13:23)
meg amikor szil meg pocok 0 geares mage-ével 1.2k mmr-en progresselünk, azis progress


xdd
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 6 2012 07:39am
Quote (Liliomtipro @ Dec 6 2012 01:20pm)
elkapott a nosztalgia :(
4.2ben imádtam zul gurub és zul amant


ZG/ZA nekem ilyen all-time favourite insták lesznek mindig is <3
a vanillás, vasárnap késő délutáni ZG-k hangulatát kevés dolog adja vissza. mindenki rutinból tolja és igazából egy beszélgető délután volt 4-6 perces szünetekkel, amikor bosst öltünkl. nosztalgia :(

Quote (bajcli @ Dec 6 2012 01:23pm)
meg amikor szil meg pocok 0 geares mage-ével 1.2k mmr-en progresselünk, azis progress


heti kötelező 8(?) win a cappelésért? :D
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 6 2012 07:49am
Quote (Eoghan @ 6 Dec 2012 15:39)
ZG/ZA nekem ilyen all-time favourite insták lesznek mindig is <3
a vanillás, vasárnap késő délutáni ZG-k hangulatát kevés dolog adja vissza. mindenki rutinból tolja és igazából egy beszélgető délután volt 4-6 perces szünetekkel, amikor bosst öltünkl. nosztalgia :(



heti kötelező 8(?) win a cappelésért? :D


olyasmi, csak mindkettő full pve gearben volt, egyik se tudott mage-dzsel játszani, és egyedül én élveztem
mondjuk nem szokványos cap volt, mer 3v3ban csináltuk, ráadásul 2mage+rogue comppal, de én végig szakadtam a röhögéstől :D
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Dec 6 2012 07:54am
Quote (Eoghan @ Dec 6 2012 01:03pm)
amikbe mentél most kisebb szinten(insta-instance-dungeon) annak van egy "nagyoknak való" verziója. Raid a neve, mert mint a neve is sugallja 10-25 fő van benne egyszerre. a mobok sokkal-sokkal nehezebbek, mint azokban az instákban, ahova eddig mentél.
nagyon fontos, hogy valami voip szolgáltatások legyetek, kell 1 vezető és a taktika pontos ismerete. együtt kell néha mozogni, néha meg lehető legtávolabb állni egymástól, kikerülni különböző spelleket meg isten tudja. van bennük több csavar, legtöbb boss fight igyekszik különböző lenni.
ezeket általában elég nehéz megölni(amikor bejön 1 új insta), mert nem ismered a taktikát. addig kell neki menni és meghalni, amíg ki nem ismered a fight mechanizmusát. ha megöltétek a bosst, akkor haladtatok a progressel.
minél több bosst öltök meg adott instában, annál jobban progresseltek.


kb ez.

Mondjuk nem azért nehéz mert nem ismered a taktikát. Inkább azért mert kevés a geared. Vagy mindkettő rossz esetben.

This post was edited by iFeelAlone on Dec 6 2012 07:54am
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 6 2012 08:00am
Quote (iFeelAlone @ 6 Dec 2012 15:54)
kb ez.

Mondjuk nem azért nehéz mert nem ismered a taktikát. Inkább azért mert kevés a geared. Vagy mindkettő rossz esetben.


szerintem meg leginkább azért, mert eleinte "nem áll rá a kezed" a fightra (nem ivódik be elsőre a fight ritmusa, hogy hogy tudod a legtöbb bejövő damot elkerülni/a stratot legpontosabban követni ÉS közben dpst maximalizálni/jókor eleget healelni/etc)
ha a gear miatt nem menne le elsőre semmi, akkor 25 pull után se menne le, pedig a legtöbb fight le szokott
kivéve az egyértelmű gearcheck fightok, ahol kb semmi dolgod nincs, csak nukeolni, és imádkozni, hogy enrage timeren belül legyél, de abból szerintem nincs sok egy tierben (ilyen 1-2)
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 6 2012 08:12am
Quote (bajcli @ Dec 6 2012 01:49pm)
olyasmi, csak mindkettő full pve gearben volt, egyik se tudott mage-dzsel játszani, és egyedül én élveztem
mondjuk nem szokványos cap volt, mer 3v3ban csináltuk, ráadásul 2mage+rogue comppal, de én végig szakadtam a röhögéstől :D


ja igen, amikor Ádám kiütött vkit a frost novábol, és csodálkozott rajta, hogy hogyan jött ki a srác a novábol.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 6 2012 08:15am
Quote (sylke @ 6 Dec 2012 16:12)
ja igen, amikor Ádám kiütött vkit a frost novábol, és csodálkozott rajta, hogy hogyan jött ki a srác a novábol.


meg bement invisben, és csodálkozott, hogy a pet freeze vagy mittoménmi kiszedi :D
az volt a legviccesebb
Go Back To Magyar Topic List
Prev1143614371438143914401887Next
Add Reply New Topic New Poll