Quote (kusziyoker @ Jan 29 2013 09:28pm)
hat ugy alapja en is erosnek ereznem hogy legecizett, de azert mondta, mert kijelentettem ha orvosilag nem igazolja hogy prosztata problemai vannak akkor tobbszor ne menjen el munka kozbe pisalni, mert tokom tele van hogy felorankent megy
egy ilyen beszólás után én a faszommal vizsgáltam volna meg a prosztatáját, de no homo, pusztán dominanciából