d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1143514361437143814395001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jan 29 2013 01:10pm
Quote (Saenchai @ 29 Jan 2013 20:52)
LOL GECI HÁT MIJEN LENNE MÁR HA NYUL KÁLMÁN LENNE A NEVE A PALINAK XDDDDDDDDDDDADASD


:
Quote (sylke @ 29 Jan 2013 21:00)
röhögök


ez

:DD
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Jan 29 2013 01:28pm
Quote (fahrii @ 29 Jan 2013 15:44)
én ilyenen nem röhögnék, minimum levágnám a fejét és kitűzném a bejárat felé hogy példát statuáljak


hat ugy alapja en is erosnek ereznem hogy legecizett, de azert mondta, mert kijelentettem ha orvosilag nem igazolja hogy prosztata problemai vannak akkor tobbszor ne menjen el munka kozbe pisalni, mert tokom tele van hogy felorankent megy
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 29 2013 01:33pm
Quote (kusziyoker @ Jan 29 2013 09:28pm)
hat ugy alapja en is erosnek ereznem hogy legecizett, de azert mondta, mert kijelentettem ha orvosilag nem igazolja hogy prosztata problemai vannak akkor tobbszor ne menjen el munka kozbe pisalni, mert tokom tele van hogy felorankent megy


egy ilyen beszólás után én a faszommal vizsgáltam volna meg a prosztatáját, de no homo, pusztán dominanciából
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jan 29 2013 02:31pm
Quote (Nerz8 @ Jan 29 2013 06:52pm)
http://i54.tinypic.com/2it4kg8.jpg


pic related?
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Jan 29 2013 03:07pm
Quote (Saenchai @ 29 Jan 2013 20:33)
egy ilyen beszólás után én a faszommal vizsgáltam volna meg a prosztatáját, de no homo, pusztán dominanciából


:DDD meg fiatal vagyok a szakmahoz hogy kirugjak barkit is...
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 29 2013 03:11pm
Quote (kusziyoker @ 29 Jan 2013 22:07)
:DDD meg fiatal vagyok a szakmahoz hogy kirugjak barkit is...


mivel foglalkozol, ha szabad?
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 29 2013 03:32pm
kipróbáltam a sütőporral való fogmosást, és így első alkalomra elég sok árnyalatut fehérült a fogam, de azt is érzem hogy heti 1-2nél többször nem szabad mert kicsit vérzett az inyem
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 29 2013 03:33pm
Quote (anyd @ Jan 29 2013 10:32pm)
kipróbáltam a sütőporral való fogmosást, és így első alkalomra elég sok árnyalatut fehérült a fogam, de azt is érzem hogy heti 1-2nél többször nem szabad mert kicsit vérzett az inyem


Forró vízzel ölbísd át előtte a fogkefét és akkor nem kezdi ki az ínyed
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 29 2013 03:42pm
Quote (Vismajor @ 29 Jan 2013 22:33)
Forró vízzel ölbísd át előtte a drótkefét és akkor nem kezdi ki az ínyed


fix'd ^^
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 29 2013 04:05pm
Quote (anyd @ Jan 29 2013 10:32pm)
kipróbáltam a sütőporral való fogmosást, és így első alkalomra elég sok árnyalatut fehérült a fogam, de azt is érzem hogy heti 1-2nél többször nem szabad mert kicsit vérzett az inyem


ez mennyire bölcs dolog?
nem marja szarrá a fogínyt?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1143514361437143814395001Next
Closed New Topic New Poll