Quote (cowding @ 6 Oct 2012 20:18)
wat
ez a legújabb album tudtommal
én a számok 90%át szeretem Something Wild-től egészen Blooddrunkig, Relentless Reckless Foreverből viszont csak
Relentless Reckless Forever , Was It Worth It? , Northpole Throwdown szeretem
és ofc
Igen, ez a legujabb albumuk, es mint mondtam, szerintem csak ez a szam +1-2 jo errol. Az ezelottiekbol a Blooddrunk meg elmegy, az az elottieket imadom (HCDR, Hatebreeder, Follow The Reaper, Something Wild es Are You Dead Yet).
Skeleton In The Closet meg egy rakat fos.