d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > Olvasd El Az Első Hozzászólást!
Prev1143514361437143814392492Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Oct 6 2012 03:24pm
Quote (vol2 @ 6 Oct 2012 23:21)
link


Member
Posts: 138
Joined: Oct 2 2012
Gold: 0.00
Oct 6 2012 03:28pm
Quote (GoreKnight9 @ Oct 6 2012 11:24pm)
http://2.imgland.net/TBjk4m7.png


Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Oct 6 2012 03:30pm
Quote (vol2 @ 6 Oct 2012 23:28)
http://i.imgur.com/8qVji.png


futyulsz bazdmeg es hazudsz
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Oct 6 2012 03:35pm
Quote (GoreKnight9 @ 6 Oct 2012 23:30)
futyulsz bazdmeg es hazudsz


mert egy szar szemét szaralak?
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Oct 6 2012 04:22pm
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Oct 7 2012 02:42am
Quote (cowding @ 6 Oct 2012 20:18)
wat
ez a legújabb album tudtommal

én a számok 90%át szeretem Something Wild-től egészen Blooddrunkig, Relentless Reckless Foreverből viszont csak
Relentless Reckless Forever , Was It Worth It? , Northpole Throwdown  szeretem

és ofc


basszátok, megjött a kedvem a cobhoz
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Oct 7 2012 04:09am
Quote (cowding @ 6 Oct 2012 20:18)
wat
ez a legújabb album tudtommal

én a számok 90%át szeretem Something Wild-től egészen Blooddrunkig, Relentless Reckless Foreverből viszont csak
Relentless Reckless Forever , Was It Worth It? , Northpole Throwdown  szeretem

és ofc


Igen, ez a legujabb albumuk, es mint mondtam, szerintem csak ez a szam +1-2 jo errol. Az ezelottiekbol a Blooddrunk meg elmegy, az az elottieket imadom (HCDR, Hatebreeder, Follow The Reaper, Something Wild es Are You Dead Yet).
Skeleton In The Closet meg egy rakat fos.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Oct 7 2012 05:36am
Quote (Moonflow @ Oct 7 2012 12:09pm)
Igen, ez a legujabb albumuk, es mint mondtam, szerintem csak ez a szam +1-2 jo errol. Az ezelottiekbol a Blooddrunk meg elmegy, az az elottieket imadom (HCDR, Hatebreeder, Follow The Reaper, Something Wild es Are You Dead Yet).
Skeleton In The Closet meg egy rakat fos.


Nah akkor okés, nálam is kb ez

Quote (Ghostmasterq @ Oct 7 2012 10:42am)
basszátok, megjött a kedvem a cobhoz


^^
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Oct 7 2012 05:41am
Quote (TassassinHc @ Oct 7 2012 12:22am)
http://i.imgur.com/F4TpX.jpg


tudtam, hogy te linkelted ezt be
Member
Posts: 952
Joined: Feb 1 2012
Gold: 0.00
Oct 7 2012 05:44am
Quote (TassassinHc @ Oct 6 2012 11:22pm)
http://i.imgur.com/F4TpX.jpg


de szar elfeküdni a kezem xd
Go Back To Magyar Topic List
Prev1143514361437143814392492Next
Add Reply New Topic New Poll