Quote (Fej @ 5 Oct 2012 12:54)
jó, de miben más bazd+

a legtobb dolgot tudod rajta állítani, ha meg a fogása szar, akkor rábasztál ^^
velem van a baj nem az egerrel, nem ertem en sem, hogy mi a faszomert ilyen fura, de kb ugyan az a feeling mint a billentyuzetnel volt^^
Quote (SummertimeClothes @ 5 Oct 2012 12:53)
nem szamit sokat ha rosszabb mint a regi : D
az eger maga eleg jo, csak en vagyok balfasz.
This post was edited by Cpt_Ghost on Oct 5 2012 05:07am