d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Képek Szép Nőkről > Szabályok Az Első Hozzászólásban
Prev1143514361437143814391856Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 26 2012 04:45pm
Quote (Rawen @ Nov 26 2012 10:44pm)
nyomorult


igazán kijárna neked is az a 10% legalább
kár hogy provokációért nem lehet reportolni
már kihaltál volna
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 26 2012 04:46pm
Quote (Senee @ 26 Nov 2012 23:45)
igazán kijárna neked is az a 10% legalább
kár hogy provokációért nem lehet reportolni
már kihaltál volna


Az én hibám, hogy arra sem vagy képes, hogy kontrolláld magad és ugrasz mindenre mert buta vagy?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 26 2012 04:47pm
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 26 2012 04:48pm
Quote (RRC @ 26 Nov 2012 23:47)
http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/198727_263644720422724_743885327_n.jpg


hah
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 26 2012 04:48pm
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Quote (Rawen @ Nov 26 2012 10:46pm)
Az én hibám, hogy arra sem vagy képes, hogy kontrolláld magad és ugrasz mindenre mert buta vagy?


nem
és ez valóban nagy hibám és ilyen tekintetben is tényleg buta vagyok

de az a te hibád, hogy direkt basztatod a másikat, mert tudod, hogy gyűlöli a buziskodást
okádék egy fasz az ilyen ember.. élőben már szétbasztam volna a kurva fejed a telibevert betonon

inb4 huu ösember én operába járok ilyen emberekkel nem találkozom olvasoi klubb etc
hülye fasz
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 26 2012 04:49pm
Quote (Senee @ Nov 26 2012 11:48pm)
nem
és ez valóban nagy hibám és ilyen tekintetben is tényleg buta vagyok

de az a te hibád, hogy direkt basztatod a másikat, mert tudod, hogy gyűlöli a buziskodást
okádék egy fasz az ilyen ember.. élőben már szétbasztam volna a kurva fejed a telibevert betonon

inb4 huu ösember én operába járok ilyen emberekkel nem találkozom olvasoi klubb etc
hülye fasz


senee :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 26 2012 04:49pm
Quote (Senee @ 26 Nov 2012 23:48)
nem
és ez valóban nagy hibám és ilyen tekintetben is tényleg buta vagyok

de az a te hibád, hogy direkt basztatod a másikat, mert tudod, hogy gyűlöli a buziskodást
okádék egy fasz az ilyen ember.. élőben már szétbasztam volna a kurva fejed a telibevert betonon

inb4 huu ösember én operába járok ilyen emberekkel nem találkozom olvasoi klubb etc
hülye fasz


vergődj még
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 26 2012 04:50pm
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Quote (Rawen @ Nov 26 2012 10:49pm)
vergődj még


te is fogsz nefélj
miután elvágtam a torkod
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 26 2012 04:51pm
Quote (Senee @ 27 Nov 2012 00:50)
te is fogsz nefélj
miután elvágtam a torkod


na, jo en kesz vagyok :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 26 2012 04:52pm
senee
kemény vagy mint a pöcsöm









































































:DDDDDDDDDDDDDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev1143514361437143814391856Next
Add Reply New Topic New Poll