
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.
Quote (Rawen @ Nov 26 2012 10:46pm)
Az én hibám, hogy arra sem vagy képes, hogy kontrolláld magad és ugrasz mindenre mert buta vagy?
nem
és ez valóban nagy hibám és ilyen tekintetben is tényleg buta vagyok
de az a te hibád, hogy direkt basztatod a másikat, mert tudod, hogy gyűlöli a buziskodást
okádék egy fasz az ilyen ember.. élőben már szétbasztam volna a kurva fejed a telibevert betonon
inb4 huu ösember én operába járok ilyen emberekkel nem találkozom olvasoi klubb etc
hülye fasz