d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1143414351436143714382724Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Oct 4 2012 03:12pm
naniwat én jobban szeretem
kár hogy kb a kedvétől függ mindig, hogy mennyire jól játszik
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 4 2012 03:16pm
Quote (meatyowllegs @ 4 Oct 2012 23:12)
naniwat én jobban szeretem
kár hogy kb a kedvétől függ mindig, hogy mennyire jól játszik


naniwa egy nagy rakas szar.
megtanulta mar beszedni a harmadik bazisat, vagy meg mindig csak 2base allineket csinal, majd sir, hogy op minden, miutan nemjott be az allinje?
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 4 2012 03:22pm
Quote (meatyowllegs @ 4 Oct 2012 23:12)
naniwat én jobban szeretem


nem csoda, szociálisan kb ugyan annyira vagytok fejlettek
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 5 2012 04:50am
ok, a faszom kivan, hogy nem tudok játszani ezzel az egérrel
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 5 2012 04:51am
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 5 2012 11:50am)
ok, a faszom kivan, hogy nem tudok játszani ezzel az egérrel


mi a baj vele? ^^
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 5 2012 04:51am
Quote (Cpt_Ghost @ 5 Oct 2012 12:50)
ok, a faszom kivan, hogy nem tudok játszani ezzel az egérrel


megerte a 30ezer utolso forintjat is
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 5 2012 04:53am
Quote (SummertimeClothes @ 5 Oct 2012 12:51)
megerte a 30ezer utolso forintjat is


20
Quote (Fej @ 5 Oct 2012 12:51)
mi a baj vele? ^^


az, hogy teljesen mas mint a regi egerem, es hogy kurvara nem tudok igy jatszani, meg kene szokjam, de kurvara nem megy :D
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 5 2012 04:53am
Quote (Cpt_Ghost @ 5 Oct 2012 12:53)
20

az, hogy teljesen mas mint a regi egerem, es hogy kurvara nem tudok igy jatszani, meg kene szokjam, de kurvara nem megy :D


nem szamit sokat ha rosszabb mint a regi : D
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 5 2012 04:54am
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 5 2012 11:53am)
20

az, hogy teljesen mas mint a regi egerem, es hogy kurvara nem tudok igy jatszani, meg kene szokjam, de kurvara nem megy :D


jó, de miben más bazd+ :D a legtobb dolgot tudod rajta állítani, ha meg a fogása szar, akkor rábasztál ^^
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Oct 5 2012 05:03am
Quote (Cpt_Ghost @ 5 Oct 2012 11:50)
ok, a faszom kivan, hogy nem tudok játszani ezzel az egérrel


xdd balfasz xdd
Go Back To Magyar Topic List
Prev1143414351436143714382724Next
Add Reply New Topic New Poll