Quote (meatyowllegs @ 4 Oct 2012 23:12)
naniwat én jobban szeretem
kár hogy kb a kedvétől függ mindig, hogy mennyire jól játszik
naniwa egy nagy rakas szar.
megtanulta mar beszedni a harmadik bazisat, vagy meg mindig csak 2base allineket csinal, majd sir, hogy op minden, miutan nemjott be az allinje?