d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev1143414351436143714381887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Dec 5 2012 12:08pm
jó kis karácsonya meg szilvesztere volt a gyereknek

12/25/2008 - 11:15AM - TLPD
12/26/2008 - 12:00AM - Vyra
12/26/2008 - 7:15AM - TLPD
12/26/2008 - 5:59PM - Vyra
12/27/2008 - ~11:00AM - Vyra <-- 30 minute pvp ensued after our kill here, we *think* it was killed at 11:00am on the dot.
12/27/2008 - 9:27PM - Vyra
((12/28/2008 - 9:00AM - Vyra)) <-- Supposed kill, wasn't verified. spawned at a 3rd spawnpoint we didn't have yet
12/28/2008 - 4:53PM - Vyra
12/29/2008 - 3:14AM - Vyra
12/29/2008 - ~10:00AM - Dirkee
12/29/2008 - 5:23PM - Vyra
12/30/2008 - 3:58AM - Dirkee
12/30/2008 - 8:12AM - Vyra
- missed a spawn, raiding - (TLPD has not spawned/been looted since 26Dec kill, must have been another Vyra)
12/31/2008 - 10:20AM - Vyra
01/01/2009 - 02:20AM - Vyra
- missed a spawn
01/02/2009 - 10:20AM - TLPD (Druid came up and 2shot me after I tagged the mob and brought it to the ground. Yet I lost the tag on him?)
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 5 2012 12:22pm
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 5 2012 12:27pm
Quote (Liliomtipro @ 5 Dec 2012 20:08)
jó kis karácsonya meg szilvesztere volt a gyereknek

12/25/2008 - 11:15AM - TLPD
12/26/2008 - 12:00AM - Vyra
12/26/2008 - 7:15AM - TLPD
12/26/2008 - 5:59PM - Vyra
12/27/2008 - ~11:00AM - Vyra <-- 30 minute pvp ensued after our kill here, we *think* it was killed at 11:00am on the dot.
12/27/2008 - 9:27PM - Vyra
((12/28/2008 - 9:00AM - Vyra)) <-- Supposed kill, wasn't verified. spawned at a 3rd spawnpoint we didn't have yet
12/28/2008 - 4:53PM - Vyra
12/29/2008 - 3:14AM - Vyra
12/29/2008 - ~10:00AM - Dirkee
12/29/2008 - 5:23PM - Vyra
12/30/2008 - 3:58AM - Dirkee
12/30/2008 - 8:12AM - Vyra
- missed a spawn, raiding - (TLPD has not spawned/been looted since 26Dec kill, must have been another Vyra)
12/31/2008 - 10:20AM - Vyra
01/01/2009 - 02:20AM - Vyra
- missed a spawn
01/02/2009 - 10:20AM - TLPD (Druid came up and 2shot me after I tagged the mob and brought it to the ground. Yet I lost the tag on him?)


emlékszem, én valamelyik évben január másodikán kempeltem ki gondriát, ilyen félrészegen meg picsamásnaposan
az volt a full nerdage

/e vagy elsején, nemtom

This post was edited by bajcli on Dec 5 2012 12:28pm
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 5 2012 12:43pm
itt az idő h megnézzem a kungfu pandát
lehet meghozza a kedvem a wowhoz

(amugy instáztam egy monk pandával azt tök vicces ahogy így sorozza az ellent :D)

This post was edited by fahrii on Dec 5 2012 12:43pm
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 5 2012 12:54pm
GW2 játékosként mondom, hogy ha élményt vadászol, akkor inkább wowozz..

nekem pl. csomószor "hiányzik", mert bár a GW2 alapvetően egy zseniális játék, baromi igényes, jól összetett, epic eventek vannak(elárasztja a tenger 1 részét a fővárosnak, jön 1 csomó tengeri lény a fővárosba, ami kb. olyan mint wowban SW a cataclysm idején, elárasztják az egész várost + jön 1 nagy dög és szétveri a várost és az bizony úgy marad, amíg a szerverlakók vissza nem építgetik. meg dinamikus az egész content, úgy változik a játék, ahogy a játékosok játszanak, pár havonta megváltoznak a questek 1 csomó helyen, tehát elég monotonitás-ellenes, viszont vannak még nagyon nagyon durva gyerekbetegségei(!!) és hiányosságai, amik miatt én pl. az elmúlt néhány napban pihenőre tettem a játékot, mert átgondolatlan az UI több ponton, a ranger class gyakorlatilag olyan erős, mint egy pet, nincs dungeon finder, a chat 1 idő után blokkol floodolás miatt(csapatot keresek), ilyenek.

ezek apró kis dolgok, amik együtt rettentő idegesítőek. plusz nincs benne meg az a faktor, ami a wow-ot vonzóvá teszi: minél többet tolod, annál jobb geared van meg jobb statok, jobb eredményeid, több bosst toltál le, stb... -- GW2-ben néhány hét vagy 1-2 hónap aktív játékkal elérhető egy igen komoly gear, onnantól meg grindelsz, mint az állat a legendary itemért és kész..
ha baszott casual player vagy meg szeretsz PvPzni,akkor javaslom a GW2-t, ha meg nem, akkor wowozz. GW2-re szerintem majd valamikor március környékén lehet érdemesebb újra ránézni(hasra ütöttem, igazából minden hónapban érdemes beleolvasni a patch logokba).
amúgy ahogy elnéztem a topicot pár napja tolhatod max a wow-ot. ennyi idő alatt kb. semmit nem láttál még a világból.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 5 2012 12:59pm
Quote (Eoghan @ 5 Dec 2012 19:54)
GW2 játékosként mondom, hogy ha élményt vadászol, akkor inkább wowozz..

nekem pl. csomószor "hiányzik", mert bár a GW2 alapvetően egy zseniális játék, baromi igényes, jól összetett, epic eventek vannak(elárasztja a tenger 1 részét a fővárosnak, jön 1 csomó tengeri lény a fővárosba, ami kb. olyan mint wowban SW a cataclysm idején, elárasztják az egész várost + jön 1 nagy dög és szétveri a várost és az bizony úgy marad, amíg a szerverlakók vissza nem építgetik. meg dinamikus az egész content, úgy változik a játék, ahogy a játékosok játszanak, pár havonta megváltoznak a questek 1 csomó helyen, tehát elég monotonitás-ellenes, viszont vannak még nagyon nagyon durva gyerekbetegségei(!!) és hiányosságai, amik miatt én pl. az elmúlt néhány napban pihenőre tettem a játékot, mert átgondolatlan az UI több ponton, a ranger class gyakorlatilag olyan erős, mint egy pet, nincs dungeon finder, a chat 1 idő után blokkol floodolás miatt(csapatot keresek), ilyenek.

ezek apró kis dolgok, amik együtt rettentő idegesítőek. plusz nincs benne meg az a faktor, ami a wow-ot vonzóvá teszi: minél többet tolod, annál jobb geared van meg jobb statok, jobb eredményeid, több bosst toltál le, stb... -- GW2-ben néhány hét vagy 1-2 hónap aktív játékkal elérhető egy igen komoly gear, onnantól meg grindelsz, mint az állat a legendary itemért és kész..
ha baszott casual player vagy meg szeretsz PvPzni,akkor javaslom a GW2-t, ha meg nem, akkor wowozz. GW2-re szerintem majd valamikor március környékén lehet érdemesebb újra ránézni(hasra ütöttem, igazából minden hónapban érdemes beleolvasni a patch logokba).
amúgy ahogy elnéztem a topicot pár napja tolhatod max a wow-ot. ennyi idő alatt kb. semmit nem láttál még a világból.


Igazából pont ezen gondolkodtam zuhanyzás közbe hogy rengeteg időt (és ezzel együtt pénzt) igényel a wow ha el akarsz érni valamit.
Annyit pedig már nem tervezek játékra elbaszni, ígyis sok évnyi kockulás áll mögöttem, szal igazából csak erősítetted bennem hogy GW2 ami még ráadásul nem igényel havidíjat xd
Hátha beteszik most GS adventbe eksönösen.
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Dec 5 2012 02:07pm
wownak kurva nagy előnye az hogy az alapokat nagyon könnyű megtanulni meg ilyen casual szinten rövid játékidő alatt elsajátítható (meg kurvára beszippant pár óra után) de ha pro akarsz lenni akkor kb a gép előtt kell szarnod.

This post was edited by Liliomtipro on Dec 5 2012 02:07pm
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 5 2012 02:08pm
Quote (Liliomtipro @ 5 Dec 2012 22:07)
wownak kurva nagy előnye az hogy az alapokat nagyon könnyű megtanulni meg ilyen casual szinten rövid játékidő alatt elsajátítható (meg kurvára beszippant pár óra után) de ha pro akarsz lenni akkor kb a gép előtt kell szarnod.


pocok coachol pénzér
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 5 2012 03:12pm
Quote (Liliomtipro @ 5 Dec 2012 21:07)
wownak kurva nagy előnye az hogy az alapokat nagyon könnyű megtanulni meg ilyen casual szinten rövid játékidő alatt elsajátítható (meg kurvára beszippant pár óra után) de ha pro akarsz lenni akkor kb a gép előtt kell szarnod.


:D jól hangzik
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 5 2012 03:31pm
Quote (fahrii @ Dec 5 2012 09:12pm)
:D jól hangzik


nyugi, itt is van haver, nem kell beszarni.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1143414351436143714381887Next
Add Reply New Topic New Poll