Quote (bajcli @ 5 Dec 2012 18:04)
@bold :DDDDDDDDD
nemtom, mennyire sikerült megérteni, de attól, hogy több accra kaptál battle chestet, cataclysmet meg mists of pandariát még egy accra se kaptál, szóval kitörölheted a több accal a segged, akkoris fizetned kell az endgame contentért
ez az ingyen battle chest egy kurvanagy bait, hogy ha esetleg valakinek megtetszik, meg kelljen vennie hozzá a maradék 2 kieget is, meg még előfizetni, etc
lol félreérted, nem ebből a szempontból van vele bajom
hanem szar úgy játszani hogy más már évek óta bennevan nekem meg fingom sincs az egészről
azt is értem hogy kitörölhetem a battlechestel, csak azt mondom hogy miért fizessek 1400at érte amikor azt elvileg megkaptam... csak éppen regelni nem tudom
Quote (Floodban @ 5 Dec 2012 18:05)
a masik meg hogy grafika kb a legkisebb prio egy jatek szemszogebol, ha valaki az alapjan mondja mi jo/nem jo, az egy nyomorek.
grafikával semmi bajom, néhol kifejezetten hangulatos szerintem a játék
This post was edited by fahrii on Dec 5 2012 11:11am