d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev1143314341435143614371887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 5 2012 11:05am
Quote (Floodban @ 5 Dec 2012 19:03)
stop noob, miert szar mert 8 eves?

gw2 meg fenyevekkel szarabb mint wow


+ eléggé arguably 8 éves, mivel a kieg wowban nem annyit csinál, hogy hozzábasz egy actot a játékhoz és kész, hanem kb átírják az egész rendszert, javítanak a grafikán, etcetc
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Dec 5 2012 11:05am
Quote (bajcli @ 5 Dec 2012 18:05)
+ eléggé arguably 8 éves, mivel a kieg wowban nem annyit csinál, hogy hozzábasz egy actot a játékhoz és kész, hanem kb átírják az egész rendszert, javítanak a grafikán, etcetc


a masik meg hogy grafika kb a legkisebb prio egy jatek szemszogebol, ha valaki az alapjan mondja mi jo/nem jo, az egy nyomorek.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 5 2012 11:07am
Quote (Floodban @ 5 Dec 2012 19:05)
a masik meg hogy grafika kb a legkisebb prio egy jatek szemszogebol, ha valaki az alapjan mondja mi jo/nem jo, az egy nyomorek.


jó én abba nem ugatok bele, mivel most is tökjól elvagyok bg:ee-vel, deamúgy én se nagyon bírok okádék játékokkal játszani
csak mondjuk nekem a jó grafika nem feltétlenül jelenti azt, hogy filmszerű minőség, lehet, elég az is, ha csak hangulatos, etc

/e demondjuk nem biztos, hgy a grafika nem tetszik ferinek!

This post was edited by bajcli on Dec 5 2012 11:07am
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Dec 5 2012 11:08am
also, a gepem el se birja wowot full maxon 25man raidben

tiszta szar 8 eves game : F

vagyis elbirja, de nem jo az fps

This post was edited by Floodban on Dec 5 2012 11:09am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 5 2012 11:10am
Quote (bajcli @ 5 Dec 2012 18:04)
@bold :DDDDDDDDD

nemtom, mennyire sikerült megérteni, de attól, hogy több accra kaptál battle chestet, cataclysmet meg mists of pandariát még egy accra se kaptál, szóval kitörölheted a több accal a segged, akkoris fizetned kell az endgame contentért
ez az ingyen battle chest egy kurvanagy bait, hogy ha esetleg valakinek megtetszik, meg kelljen vennie hozzá a maradék 2 kieget is, meg még előfizetni, etc


lol félreérted, nem ebből a szempontból van vele bajom
hanem szar úgy játszani hogy más már évek óta bennevan nekem meg fingom sincs az egészről

azt is értem hogy kitörölhetem a battlechestel, csak azt mondom hogy miért fizessek 1400at érte amikor azt elvileg megkaptam... csak éppen regelni nem tudom

Quote (Floodban @ 5 Dec 2012 18:05)
a masik meg hogy grafika kb a legkisebb prio egy jatek szemszogebol, ha valaki az alapjan mondja mi jo/nem jo, az egy nyomorek.


grafikával semmi bajom, néhol kifejezetten hangulatos szerintem a játék

This post was edited by fahrii on Dec 5 2012 11:11am
Member
Posts: 44,286
Joined: Oct 4 2008
Gold: 306,730.65
Trader: Trusted
Dec 5 2012 11:11am
Quote (fahrii @ 5 Dec 2012 19:10)
lol félreérted, nem ebből a szempontból van vele bajom
hanem szar úgy játszani hogy más már évek óta bennevan nekem meg fingom sincs az egészről

azt is értem hogy kitörölhetem a battlechestel, csak azt mondom hogy miért fizessek 1400at érte amikor azt elvileg megkaptam... csak éppen regelni nem tudom


Itt előre megmondom, ha megveszed a Gw2t, kb level 50ig jutsz el.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 5 2012 11:17am
Quote (Namechange @ 5 Dec 2012 18:11)
Itt előre megmondom, ha megveszed a Gw2t, kb level 50ig jutsz el.


mér
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 5 2012 11:19am
Quote (fahrii @ 5 Dec 2012 19:10)
lol félreérted, nem ebből a szempontból van vele bajom
hanem szar úgy játszani hogy más már évek óta bennevan nekem meg fingom sincs az egészről

azt is értem hogy kitörölhetem a battlechestel, csak azt mondom hogy miért fizessek 1400at érte amikor azt elvileg megkaptam... csak éppen regelni nem tudom



grafikával semmi bajom, néhol kifejezetten hangulatos szerintem a játék


ja, az érthető valamilyen szinten
de sztem ANNYIRA nem bonyolult a wow se (folyamatosan butítják különbenis)

gw2-t majd a gw2-esek megszakértik

Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Dec 5 2012 11:40am
jatszottam wowval is meg gw2vel is
inkabb wowozzal.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 5 2012 11:49am
Quote (Liliomtipro @ 5 Dec 2012 19:40)
jatszottam wowval is meg gw2vel is
inkabb wowozzal.


inkább te wowozzál
Go Back To Magyar Topic List
Prev1143314341435143614371887Next
Add Reply New Topic New Poll