Quote (Cpt_Ghost @ 2 Oct 2012 23:29)
hat imo magasabban is mukodik
otletem sincs mit kene csinalni ha ellopjak az elejen mindket gazomat es be 4gatelnek utana.
4 személyes mapokon, jobb esetben, mire megtalál az ellenfél, már lent van egy gázod, ha nincs és ellopják, akkor meg talán mehet a cannon rush