d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev1143214331434143514361887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 5 2012 09:32am
Quote (bajcli @ Dec 5 2012 04:30pm)
állítólag kb beül az ellenséges fővárosba, és ott irt amit ér, amíg nem csinálnak egy jó nagy raidet ellene


bezzeg, amikor én akartam megszerezni a war beart a fővárosi bossok leölésével, akkor már várt ránk egy komplett raid teljes harcikészültségben.
éljenek a pve szerverek :thumbsup:
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 5 2012 10:29am
Amikor szeretném hozzáadni az accomhoz az ingyenwowot azt írja hogy This code can be applied to only one World of Warcraft account.
Viszont a startert meg nem tudom upgradelni a kóddal valamiért.
Na most miafaszvan.
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Dec 5 2012 10:44am
Quote (fahrii @ Dec 5 2012 04:57pm)
tök jó hogy még mindig nem találkozok egy kibaszott lélekkel se a játékba :D kb mintha singleznék

de nem fogom akkor se 4.jére újrakezdeni ezt a szart



magasabb szinten majd beindul, most még mindenki a városban veri a faszát, később többen lesznek kinn nyílt területen.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 5 2012 10:46am
Quote (Liliomtipro @ 5 Dec 2012 17:44)
magasabb szinten majd beindul, most még mindenki a városban veri a faszát, később többen lesznek kinn nyílt területen.


baszhatom, úgy néz ki be se tudom regelni az ingyenwowot :(
mondjuk 7 ojroért megvehetném, de annyiért nn

This post was edited by fahrii on Dec 5 2012 10:50am
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 5 2012 10:53am
Quote (fahrii @ 5 Dec 2012 18:46)
baszhatom, úgy néz ki be se tudom regelni az ingyenwowot :(
mondjuk 7 ojroért megvehetném, de annyiért nn


DE AZÉRT A MÉG HIÁNYZÓ 2 KIEG LESZ VAGY 40-50 ÖSSZESEN + A HAVIDÍJ :DDDDD
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 5 2012 10:54am
Quote (bajcli @ 5 Dec 2012 17:53)
DE AZÉRT A MÉG HIÁNYZÓ 2 KIEG LESZ VAGY 40-50 ÖSSZESEN + A HAVIDÍJ :DDDDD


olyanért nem fizetek amit többször is megkaptam ingyen most xD
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 5 2012 10:57am
Quote (fahrii @ 5 Dec 2012 18:54)
olyanért nem fizetek amit többször is megkaptam ingyen most xD


te nem battle chestet kaptál?
az kb vanilla+2 kieg
van még azon kívül 2.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 5 2012 11:01am
Quote (bajcli @ 5 Dec 2012 17:57)
te nem battle chestet kaptál?
az kb vanilla+2 kieg
van még azon kívül 2.


dede battle chestet csak ugye több accon is megkaptam

egyébként a gw2 milyen a wowhoz képest? lehet teszek vele egy próbát :/
szar egy olyan játékkal játszani ami már több mint 8 éves...
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Dec 5 2012 11:03am
Quote (fahrii @ 5 Dec 2012 18:01)
dede battle chestet csak ugye több accon is megkaptam

egyébként a gw2 milyen a wowhoz képest? lehet teszek vele egy próbát :/
szar egy olyan játékkal játszani ami már több mint 8 éves...


stop noob, miert szar mert 8 eves?

gw2 meg fenyevekkel szarabb mint wow
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 5 2012 11:04am
Quote (fahrii @ 5 Dec 2012 19:01)
dede battle chestet csak ugye több accon is megkaptam

egyébként a gw2 milyen a wowhoz képest? lehet teszek vele egy próbát :/
szar egy olyan játékkal játszani ami már több mint 8 éves...


@bold :DDDDDDDDD

nemtom, mennyire sikerült megérteni, de attól, hogy több accra kaptál battle chestet, cataclysmet meg mists of pandariát még egy accra se kaptál, szóval kitörölheted a több accal a segged, akkoris fizetned kell az endgame contentért
ez az ingyen battle chest egy kurvanagy bait, hogy ha esetleg valakinek megtetszik, meg kelljen vennie hozzá a maradék 2 kieget is, meg még előfizetni, etc
Go Back To Magyar Topic List
Prev1143214331434143514361887Next
Add Reply New Topic New Poll