Quote (fahrii @ 5 Dec 2012 19:01)
dede battle chestet csak ugye több accon is megkaptam
egyébként a gw2 milyen a wowhoz képest? lehet teszek vele egy próbát :/
szar egy olyan játékkal játszani ami már több mint 8 éves...
@bold :DDDDDDDDD
nemtom, mennyire sikerült megérteni, de attól, hogy több accra kaptál battle chestet, cataclysmet meg mists of pandariát még egy accra se kaptál, szóval kitörölheted a több accal a segged, akkoris fizetned kell az endgame contentért
ez az ingyen battle chest egy kurvanagy bait, hogy ha esetleg valakinek megtetszik, meg kelljen vennie hozzá a maradék 2 kieget is, meg még előfizetni, etc