Quote (Senee @ 26 Nov 2012 23:47)
de igen és ebben a számban meg ő (is) énekel
http://www.youtube.com/watch?v=dNwIQSRepZIlátom valami cigánygyerek reportolgat szorgalmasan, hogy száradna le a keze
rawen elmehetne már a faszba ledöglenijó szorgalmas egy fasszopó, meg kell hagyni
WTF :DDDDDDDD
Quote (Namechange @ 26 Nov 2012 23:21)
fahrii neked valami nagyon nincsen rendben a fejedben.

Nem ebből a véleményedből szűrtem le, ez már fogalmazódott bennem egy ideje.
Amúgymeg gyönyörű nő.
szerintem neked nincs nem oke minden ha ez jo no, vagy buzi vagy