d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Képek Szép Nőkről > Szabályok Az Első Hozzászólásban
Prev1143214331434143514361856Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 26 2012 03:47pm
Quote (peterqwer @ Nov 26 2012 09:44pm)
ok

e: amugy nem ő játszotta hp4 ben azt a francia csajt?


de igen és ebben a számban meg ő (is) énekel <3

http://www.youtube.com/watch?v=dNwIQSRepZI



látom valami cigánygyerek reportolgat szorgalmasan, hogy száradna le a keze

rawen elmehetne már a faszba ledögleni
jó szorgalmas egy fasszopó, meg kell hagyni

This post was edited by Senee on Nov 26 2012 03:48pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 26 2012 04:23pm
Quote (Senee @ 26 Nov 2012 23:47)
de igen és ebben a számban meg ő (is) énekel <3

http://www.youtube.com/watch?v=dNwIQSRepZI



látom valami cigánygyerek reportolgat szorgalmasan, hogy száradna le a keze

rawen elmehetne már a faszba ledögleni
jó szorgalmas egy fasszopó, meg kell hagyni


WTF :DDDDDDDD

Quote (Namechange @ 26 Nov 2012 23:21)
fahrii neked valami nagyon nincsen rendben a fejedben. :)
Nem ebből a véleményedből szűrtem le, ez már fogalmazódott bennem egy ideje.

Amúgymeg gyönyörű nő.


szerintem neked nincs nem oke minden ha ez jo no, vagy buzi vagy
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 26 2012 04:25pm
Quote (Senee @ 26 Nov 2012 22:47)
de igen és ebben a számban meg ő (is) énekel <3

http://www.youtube.com/watch?v=dNwIQSRepZI



látom valami cigánygyerek reportolgat szorgalmasan, hogy száradna le a keze

rawen elmehetne már a faszba ledögleni
jó szorgalmas egy fasszopó, meg kell hagyni


A paranoia.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 26 2012 04:26pm
Quote (Rawen @ 27 Nov 2012 00:25)
A paranoia.


elmehetnel mar ledogleni
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 26 2012 04:26pm
Quote (Rawen @ Nov 26 2012 10:25pm)
A paranoia.


a direktbe provokáló sunyiság
nem hánysz magadtól olykor? jó gyomrod van
Member
Posts: 3,749
Joined: Sep 9 2009
Gold: Locked
Nov 26 2012 04:28pm
Quote (RRC @ 26 Nov 2012 23:23)
WTF :DDDDDDDD



szerintem neked nincs nem oke minden ha ez jo no, vagy buzi vagy


jol magyarul beszel mindenki itt
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 26 2012 04:29pm
Quote (RRC @ 26 Nov 2012 23:26)
elmehetnel mar ledogleni


Fiatal még az este, még bánthatsz.
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Nov 26 2012 04:30pm
Quote (Rawen @ 26 Nov 2012 23:29)
Fiatal még az este, még bánthatsz.


S&M agaian.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 26 2012 04:30pm
Quote (Rawen @ 27 Nov 2012 00:29)
Fiatal még az este, még bánthatsz.


magadra ne vedd mar, csak rohogok ennek a baromnak a szovegein
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 26 2012 04:31pm
Quote (RRC @ 26 Nov 2012 23:30)
magadra ne vedd mar, csak rohogok ennek a baromnak a szovegein


Nem vettem magamra läl.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1143214331434143514361856Next
Add Reply New Topic New Poll