Quote (farki @ Oct 6 2012 12:55pm)
vikes levlista
http://i.imgur.com/lVH70.png
http://i.imgur.com/E7sPv.png
wtf.
ez már majdnem megadta az utolsó lökést arra, hogy ha legközelebb megkérdez valaki, hogy mit tanulok akkor jogot mondok vagy valami hasonlót, rajtam egyébként is meglepődtek páran pesten amikor azt mondtam, hogy vik, mondjuk itt győrben nem annyira elbaszott neckbeardek vannak, itt még nem járatták le annyira az ilyen arcok a témát