d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev1143114321433143414351887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 5 2012 08:45am
Quote (bajcli @ Dec 5 2012 03:40pm)


és isten tudja menniy lenne még neki pluszban, ha vanilla óta lenne achi+statistics rendszer :blink:
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 5 2012 08:47am
Quote (Eoghan @ 5 Dec 2012 16:45)
és isten tudja menniy lenne még neki pluszban, ha vanilla óta lenne achi+statistics rendszer  :blink:


amúgy ez pont újonnan cigánykodta össze mindet, valószínűleg legalább 4-boxol, ha nem 5 (account-wide statisztikák miatt meg ugye mindegyik kariján beleszámolja a HK-t)
az az igenhíres fartzwrgoben nevű rugó most jár valami 1.7millánál, de már beelőzte egy gyerek, aki 40-boxol :D
sokat nem jelentenek már ezek a nagy számok, deazér :wacko:
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 5 2012 08:57am
tök jó hogy még mindig nem találkozok egy kibaszott lélekkel se a játékba :D kb mintha singleznék

de nem fogom akkor se 4.jére újrakezdeni ezt a szart
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 5 2012 08:57am
Quote (bajcli @ Dec 5 2012 03:47pm)
amúgy ez pont újonnan cigánykodta össze mindet, valószínűleg legalább 4-boxol, ha nem 5 (account-wide statisztikák miatt meg ugye mindegyik kariján beleszámolja a HK-t)
az az igenhíres fartzwrgoben nevű rugó most jár valami 1.7millánál, de már beelőzte egy gyerek, aki 40-boxol :D
sokat nem jelentenek már ezek a nagy számok, deazér :wacko:


wtf?!
account-wide alatt azt kell érteni, hogy battle.net account wide?
mert ha igen, akkor az elég elmebeteg dolog. azt hittem csak wow accon belüli karakterek közt közös az achi rendszer. :wacko:
már csak azért is, mert megvette 4-5x a battlechestet+2 kieget :wallbash:
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 5 2012 09:03am
Quote (Eoghan @ 5 Dec 2012 16:57)
wtf?!
account-wide alatt azt kell érteni, hogy battle.net account wide?
mert ha igen, akkor az elég elmebeteg dolog. azt hittem csak wow accon belüli karakterek közt közös az achi rendszer. :wacko:
már csak azért is, mert megvette 4-5x a battlechestet+2 kieget  :wallbash:


elvileg igen, nemtom, mennyire szándékos, de ja
ha megnézed, a druidnak azon a kariján valami 600k hkja van
http://us.battle.net/wow/en/character/kiljaeden/Aredone/advanced
ez meg a 40-boxer gyerek, ennek is van összesen valami 1.8m, a karin, amivel elvileg játszik, 600k sincs
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 5 2012 09:13am
túl deep nekem ez a játék
vajon ha lenyomom az 1 hónapot mennyire fog változni a helyzet?
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Dec 5 2012 09:13am
Quote (fahrii @ 5 Dec 2012 16:13)
túl deep nekem ez a játék
vajon ha lenyomom az 1 hónapot mennyire fog változni a helyzet?


jatssz frost magevel, tok jo mert sok a critje ezert sokat critel.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 5 2012 09:19am
Quote (fahrii @ 5 Dec 2012 17:13)
túl deep nekem ez a játék
vajon ha lenyomom az 1 hónapot mennyire fog változni a helyzet?


lackettő majd megmondja, neki vannak legfrissebb élményei ilyen wow-kezdésről meg -megtanulásról
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 5 2012 09:25am
Quote (bajcli @ Dec 5 2012 04:03pm)
elvileg igen, nemtom, mennyire szándékos, de ja
ha megnézed, a druidnak azon a kariján valami 600k hkja van
http://us.battle.net/wow/en/character/kiljaeden/Aredone/advanced
ez meg a 40-boxer gyerek, ennek is van összesen valami 1.8m, a karin, amivel elvileg játszik, 600k sincs




agyam elhagyom néha ezektől. ráadásul nem is értem, h mi értelme 40-boxolni PVPben. mert ha még farmolna vagy ilyesmi, akkor "oké"..
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 5 2012 09:30am
Quote (Eoghan @ 5 Dec 2012 17:25)
http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/24836814.jpg

agyam elhagyom néha ezektől. ráadásul nem is értem, h mi értelme 40-boxolni PVPben. mert ha még farmolna vagy ilyesmi, akkor "oké"..


állítólag kb beül az ellenséges fővárosba, és ott irt amit ér, amíg nem csinálnak egy jó nagy raidet ellene
Go Back To Magyar Topic List
Prev1143114321433143414351887Next
Add Reply New Topic New Poll