d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Képek Szép Nőkről > Szabályok Az Első Hozzászólásban
Prev1143114321433143414351856Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Nov 26 2012 03:21pm
fahrii neked valami nagyon nincsen rendben a fejedben. :)
Nem ebből a véleményedből szűrtem le, ez már fogalmazódott bennem egy ideje.

Amúgymeg gyönyörű nő.




Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 26 2012 03:30pm
Quote (Namechange @ 26 Nov 2012 22:21)
fahrii neked valami nagyon nincsen rendben a fejedben. :)
Nem ebből a véleményedből szűrtem le, ez már fogalmazódott bennem egy ideje.

Amúgymeg gyönyörű nő.
http://4.ii.gl/chZ4rR.png

http://2.ii.gl/JPRFs.png

http://1.ii.gl/9iakDD.png


az egy dolog h a képeken szép, az meg egy másik hogy rl teljesen átlagos
sok csaj van itt a topicba aki kurvára tetszik, be is szoktam írni, de ez speciel nem tartozik közé
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 26 2012 03:31pm
Quote (Namechange @ Nov 26 2012 09:21pm)
fahrii neked valami nagyon nincsen rendben a fejedben. :)
Nem ebből a véleményedből szűrtem le, ez már fogalmazódott bennem egy ideje.

Szerintem csak amiatt mondta, hogy nem tetszik neki, mert én postoltam
És amit én postolok azt vagy figyelmen kívül kell hagyni vagy le kell ugatni
De inkább leugatni.. holott ha inkább figyelmen kívül hagynák; nem lenne belőle cry meg spam

Sose értettem mi a kurva geciért kell bepofázni itt a másiknak. Mintha a szépség olyan kibaszott objektív dolog lenne.. vagy mintha az én szépségfogalmam olyan eltorzul lenne, hogy majdnemcsak' szarba fetrengő vemheskocákat postolgatnék just4lulz

Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 26 2012 03:34pm
Quote (fahrii @ Nov 26 2012 09:30pm)
az egy dolog h a képeken szép, az meg egy másik hogy rl teljesen átlagos
sok csaj van itt a topicba aki kurvára tetszik, be is szoktam írni, de ez speciel nem tartozik közé


clemence poésyben pont az a pláne, hogy nem kell neki smink mert a legtöbb képen amúgyis smink nélkül szerepel
én nem akartam és soha nem is mentem bele abba, hogy itt a másik ízlését kritizáljam, de ez már nem az első alkalom, hogy direkt, csak azért is bepofáztok, szóval;
a ti kibaszott szarrásminkelt fosjaitokról az elmondható amit most te clemence poésyről mondtál, hogy képen jól festenek, rl meg huladék
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Nov 26 2012 03:35pm
Quote (fahrii @ 26 Nov 2012 23:30)
az egy dolog h a képeken szép, az meg egy másik hogy rl teljesen átlagos
sok csaj van itt a topicba aki kurvára tetszik, be is szoktam írni, de ez speciel nem tartozik közé


Az attól függ mit nevezünk átlagosnak. Szerintem ez az átlagos manapság: http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=19835136&f=129&p=436107470
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 26 2012 03:40pm
hogy lenne már clemence poésy átlagos édeskurvaistenem
ez a sok tucat plázapicsa meg a high tier?
ok, az én kurva anyámat
Member
Posts: 3,749
Joined: Sep 9 2009
Gold: Locked
Nov 26 2012 03:44pm
Quote (Senee @ 26 Nov 2012 22:40)
hogy lenne már clemence poésy átlagos édeskurvaistenem
ez a sok tucat plázapicsa meg a high tier?
ok, az én kurva anyámat


ok

e: amugy nem ő játszotta hp4 ben azt a francia csajt?

This post was edited by peterqwer on Nov 26 2012 03:44pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 26 2012 03:44pm
Quote (Senee @ 26 Nov 2012 23:40)
hogy lenne már clemence poésy átlagos édeskurvaistenem
ez a sok tucat plázapicsa meg a high tier?
ok, az én kurva anyámat


0/10
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Nov 26 2012 03:45pm
Quote (peterqwer @ Nov 26 2012 11:44pm)
ok

e: amugy nem ő játszotta hp4 ben azt a francia csajt?


de
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 26 2012 03:46pm
:DDDDDDD
látom beleszartam pár ember lelkivilágába
Go Back To Magyar Topic List
Prev1143114321433143414351856Next
Add Reply New Topic New Poll