d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev1143014311432143314341887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 5 2012 07:00am
Quote (fahrii @ 5 Dec 2012 14:53)
need és greed közt mi a különbség?


need roll "magasabbrendű"
ha x cuccra 2-en needelnek, 3-an meg greedelnek, akkor a két needelő között dől el, ki kapja
ha csak egyvalaki needel, automatikusan megkapja
ha mindenki greedel, akkor mindenki megkaphatja
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 5 2012 07:12am
ahogy észrevettem kicsit gyorsabb a szintezés dungeonba
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 5 2012 07:15am
mind1

This post was edited by fahrii on Dec 5 2012 07:19am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 5 2012 08:03am
valaki magyarázza el mi értelme a questelésnek ha a jó cuccok úgyis az instákba esnek, illetve ott jön az xp is rendesen...
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 5 2012 08:04am
Quote (fahrii @ 5 Dec 2012 15:03)
valaki magyarázza el mi értelme a questelésnek ha a jó cuccok úgyis az instákba esnek, illetve ott jön az xp is rendesen...


játszol a játékkal.
ez csak azért lett így kitalálva, mert aki már a sokadik karakterét húzza annak a fasza kivan a questeléssel és expenként ugye mindig csak magasabbra meg magasabbra kell huznod a karaktered, kb semmi erofeszites nincs mar abban, hogy felhuzz egy karaktert^^
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Dec 5 2012 08:04am
Quote (fahrii @ 5 Dec 2012 15:03)
valaki magyarázza el mi értelme a questelésnek ha a jó cuccok úgyis az instákba esnek, illetve ott jön az xp is rendesen...


questelés sokkal gyorsabb egyébként
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 5 2012 08:11am
Quote (Ghostmasterq @ 5 Dec 2012 16:04)
questelés sokkal gyorsabb egyébként


ez
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 5 2012 08:31am
20at megléptem, mountot megvettem
majd aktiválom az 1 hónapot 24.éig valamikor
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 5 2012 08:40am
hogy tudom használni a mountot?
megtanultam, vettem egyet, jobb kattal "betettem"
és akkor most mit csináljak?


semmi megvan

This post was edited by fahrii on Dec 5 2012 08:41am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1143014311432143314341887Next
Add Reply New Topic New Poll