d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev1142914301431143214331887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 5 2012 06:24am
hunternek milyen statok kellenek?
gondolom intellect meg a spirit biztos nem ^^

This post was edited by fahrii on Dec 5 2012 06:27am
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 5 2012 06:27am
Quote (fahrii @ 5 Dec 2012 14:24)
hunternek milyen statok kellenek?


lowlevelen nincs annyi választásod, hogy secondary statok között nagyon kínlódni kelljen + reforgeolni is fölösleges
a lényeg annyi, hogy agility legyen mindenen, meg amikor megkapod az armor specializationt (lvl30 vagy 40, valami ilyesmi), onnantól minden slotodban mail armor legyen
előtte lehet leather is
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 5 2012 06:29am
Quote (bajcli @ 5 Dec 2012 13:27)
lowlevelen nincs annyi választásod, hogy secondary statok között nagyon kínlódni kelljen + reforgeolni is fölösleges
a lényeg annyi, hogy agility legyen mindenen, meg amikor megkapod az armor specializationt (lvl30 vagy 40, valami ilyesmi), onnantól minden slotodban mail armor legyen
előtte lehet leather is


akkor ha esik valami needelhetek mindent nyugodtan?
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Dec 5 2012 06:32am
Quote (fahrii @ 5 Dec 2012 13:29)
akkor ha esik valami needelhetek mindent nyugodtan?


fasza kis lowlvl dungeonok, hunter ninjazza shieldet meg intellect cuccokat



Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 5 2012 06:34am
Quote (fahrii @ 5 Dec 2012 14:29)
akkor ha esik valami needelhetek mindent nyugodtan?


ami agis, azt igen
mondjuk mást is, csak egyrészt utálni fognak érte, másrészt meg szar a karidnak, úgyhogy te se mész vele semmire
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 5 2012 06:40am
Quote (fahrii @ Dec 5 2012 09:51am)
volt hogy betámadtak de hiába mentem láthatatlanba ugyan úgy megütöttek xd


egy helyben kell állni, várj 1 secet kb, majd nyomd el a shadowmeldet és ne mozdulj utána. ha visszamentek a mobok és újra patroloznak akkor jöhetsz ki belőle.
ha érkezik feléd 1 dmg(varázslat/lövés, akármi) és közben mész shadowmeldbe, akkor elvileg a bejövő dmg cancelezi az effektet.
ha meg túl nagy szintű vagy elite mobbal szemben akarod használni akkor azok "resistelhetik"-> leszarják, hogy shadowmeldet toltál és ütnek tovább.
próbálgassad és akkor kitapasztalod.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 5 2012 06:53am
Quote (Floodban @ 5 Dec 2012 13:32)
fasza kis lowlvl dungeonok, hunter ninjazza shieldet meg intellect cuccokat


need és greed közt mi a különbség?
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Dec 5 2012 06:57am
Quote (fahrii @ 5 Dec 2012 13:53)
need és greed közt mi a különbség?


ami tenyleg KELL arra needelsz (agicuccok+bow) amit meg csak eladnal vendornak arra greed
lowlvlen a need/greed nincs normalisan megcsinalva es mindenki tud needelni mindenre (meg ha szar is neki, hunter shieldre pl), ha lehet ne legyel zsido fasz aki osszevissza needel :~)
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 5 2012 06:57am
Quote (fahrii @ Dec 5 2012 12:53pm)
need és greed közt mi a különbség?


mindenre needelj amire csak tudsz

Quote (Floodban @ Dec 5 2012 12:57pm)
ami tenyleg KELL arra needelsz (agicuccok+bow) amit meg csak eladnal vendornak arra greed
lowlvlen a need/greed nincs normalisan megcsinalva es mindenki tud needelni mindenre (meg ha szar is neki, hunter shieldre pl), ha lehet ne legyel zsido fasz aki osszevissza needel :~)


hazudik

This post was edited by sylke on Dec 5 2012 06:58am
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Dec 5 2012 06:58am
Quote (sylke @ 5 Dec 2012 13:57)
mindenre needelj amire csak tudsz


xdddd

Go Back To Magyar Topic List
Prev1142914301431143214331887Next
Add Reply New Topic New Poll