Quote (fahrii @ Dec 5 2012 09:51am)
volt hogy betámadtak de hiába mentem láthatatlanba ugyan úgy megütöttek xd
egy helyben kell állni, várj 1 secet kb, majd nyomd el a shadowmeldet és ne mozdulj utána. ha visszamentek a mobok és újra patroloznak akkor jöhetsz ki belőle.
ha érkezik feléd 1 dmg(varázslat/lövés, akármi) és közben mész shadowmeldbe, akkor elvileg a bejövő dmg cancelezi az effektet.
ha meg túl nagy szintű vagy elite mobbal szemben akarod használni akkor azok "resistelhetik"-> leszarják, hogy shadowmeldet toltál és ütnek tovább.
próbálgassad és akkor kitapasztalod.